19:43:48 - سه‌شنبه 9 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کمک ۲۷۰ میلیون تومانی مردم نوع‌دوست خراسان جنوبی به سیل‌زدگان
کمک ۲۷۰  میلیون تومانی مردم نوع‌دوست خراسان جنوبی به سیل‌زدگان
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی خراسان‌جنوبی گفت: تاکنون مردم نیکوکار این استان ۲۷۰ میلیون تومان به‌صورت نقدی و غیرنقدی به مردم مناطق سیل‌زده کمک کرده‌اند.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از کمیته امداد امام خمینی خراسانجنوبی، رضا سلمآبادی در جلسه کمکرسانی به مردم سیلزده کشور اظهار کرد: کمیته امداد بهمنظور کمک به مردم مناطق گرفتار سیل از همان روزهای اولیه با برپایی ۱۵۳ پایگاه در سطح استان خراسانجنوبی تلاش کرده،کمکهای نقدی و غیرنقدی مردم خیر و نوعدوست استان را جمعآوری و به مناطق سیلزده ارسال کند.

خبر جدید  گسترش طرح‌های اشتغال در منطقه راز و جرگلان خراسان شمالی

وی، میزان کمکهای نقدی جمعآوریشده به سیلزدگان را ۱۷۷میلیون تومان و کمکهای غیرنقدی را ۹۳ میلیون تومان عنوان کرد و افزود: این کمکها به مناطق سیلزده ارسال شده است.

مدیرکل کمیته امداد خراسانجنوبی، بیشتر کمکهای غیرنقدی را شامل پتو، فرش، انواع البسه، لوازمخانگی، اقلام خوراکی و بهداشتی، کنسروجات، روغن، آبمعدنی و لوازم ضروری زندگی عنوان کرد و توضیح داد: تا به امروز پایگاههای ثابت این نهاد و ۴۳ مرکز نیکوکاری فعال در استان فعالیت خوبی داشتند و امیدواریم با هماهنگی انجامشده، کمکهای مردم نوعدوست در اسرع وقت به دست مردم مناطق سیلزده برسد.

خبر جدید  سیل به 315 خانوار مددجو در خراسان‌جنوبی خسارت وارد کرد

سلمآبادی با بیان اینکه خدمت به هموطنان نیازمند و آسیبدیده از توفیقات الهی است، تصریح کرد: امدادگران کمیته امداد امام خمینی استان خراسانجنوبی نیز در راستای حمایت از مردم مناطق سیلزده، دو روز حقوق خود را برای کمک به سیلزدگان اختصاص دادند.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۲۱/


منبع :: http://ana.ir

تبليغات
بانک پاسارگاد