20:33:00 - یکشنبه 2 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کار اداری توأم با تحلیل صحیح زمینه توسعه را فراهم می‌کند
کار اداری توأم با تحلیل صحیح زمینه توسعه را فراهم می‌کند
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان‌جنوبی گفت: کار اداری توأم با تحلیل صحیح از وضعیت می‌تواند زمینه توسعه کشور را فراهم کند.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسانجنوبی، عباس رکنی در دیدار با مجید پورعیسی رئیس سازمان مدیریت و برنامهریزی خراسانجنوبیبه تشریح اقدامات و دستاوردهای این اداره کل در سال ۹۷ پرداخت و اظهار کرد: سال گذشته یکی از سالهای بسیار پراهمیت به لحاظ عملکردی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بود.

وی افزود: این اداره کل در اجرای برنامهها و سیاستهای فعال بازار کار خراسانجنوبی عملکرد قابل قبولی را در سطح کشور به خود اختصاص دادو توانست در جذب اعتبارات اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری، جزو پنج استان برتر در کشور باشد.

خبر جدید  افتتاح سالن شهید مطهری و مراکز مشاوره تخصصی دانشگاه آزاد بیرجند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسانجنوبی برتری توسعه کیفی به جای توسعه کمی در تعریف تعهدات برای دستگاههای اجرایی را مهم و اساسی ارزیابی کرد و گفت: کار اداری توأم با تحلیل صحیح از وضعیت میتواند زمینه پیشرفت، توسعه و تعالی سازمان و در مقیاس کلان برای کشور فراهم کند.

رکنی تصریح کرد: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی توانسته در ارزیابی شاخصهای عمومی و اختصاصی که وزارت متبوع متولی بررسی و پایش بوده است رتبه قابلقبول و حداکثری را کسب کند.

خبر جدید  اگر  افراد دچار آسیب می‌شوند به‌دلیل بی‌توجهی به نماز جمعه است

وی ابراز امیدواری کرد که در ارزیابیهای استانی نیز با در نظرگرفتن شرایط خاص حاکم بر حوزه کاری و عملکرد مثبت اداره کل این امتیاز حفظ شده و جزء دستگاههای برتر در ارزیابی شاخصهای عمومی و اختصاصی در استان باشیم.

مجید پورعیسی رئیس سازمان مدیریت و برنامهریزی خراسانجنوبی هم گفت: تلاش بر این است تا تعادل و توازن میان سایر دستگاههای اجرایی از نظر امکانات بودجهای فراهم شود.

خبر جدید  مراسم تکریم و معارفه معاون امور سما دانشگاه آزاد بیرجند برگزار شد

به گزارش آنا، پیگیری مسائل و موضوعات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسانجنوبی قول مساعد رئیس سازمان مدیریت و برنامهریزی استان بود که در این جلسه مطرح شد.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/


منبع :: کار اداری توأم با تحلیل صحیح زمینه توسعه را فراهم می‌کند

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد