12:21:22 - دوشنبه 30 جولای 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معلمی بهترین شغل هاست/ تعلیم و تربیت حد و مرز ندارد
معلمی بهترین شغل هاست/ تعلیم و تربیت حد و مرز ندارد
در دیدار مدیران کل آموزش و پرورش و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان و هیئت همراه با استاندار خراسان شمالی، محمدرضا خباز معلمی را بهترین شغل ها معرفی و تاکید کرد: تعلیم و تربیت انسان ها حد و مرز ندارد و در این شغل هیچ وقت نباید قانع بود. شعار سال: در دیدار […]

در دیدار مدیران کل آموزش و پرورش و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان و هیئت همراه با استاندار خراسان شمالی، محمدرضا خباز معلمی را بهترین شغل ها معرفی و تاکید کرد: تعلیم و تربیت انسان ها حد و مرز ندارد و در این شغل هیچ وقت نباید قانع بود.

شعار سال: در دیدار مدیران کل آموزش و پرورش و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان و هیئت همراه با استاندار خراسان شمالی، محمدرضا خباز معلمی را بهترین شغل ها معرفی و تاکید کرد: تعلیم و تربیت انسان ها حد و مرز ندارد و در این شغل هیچ وقت نباید قانع بود.
محمدرضا خباز در این دیدار اظهار داشت: وظیفه اصلی معلم پرورش انسان است بنابراین قانع بودن در حوزه آموزش و پرورش به معنای سقوط و انسداد راه رشد فکری و معنوی است.
وی ادامه داد: بنده کارکردن در تمامی سطوح آموزش و پرورش را گذرانده ام و طی سال های خدمت خود به این نکته رسیده ام با توجه به پاک بودن سرشت دانش آموزان، معلم می تواند هدایت کننده انسان در مسیر راستی و درستی باشد.
وی اشاره داشت: با توجه به گزارش ارائه شده از سوی مدیرکل آموزش و پرورش استان وضعیت این حوزه خوب است اما درخواست من از تمامی معلمان این است که هیچ موقع ادای کامل دین نداشته باشند چرا که تعلیم و تربیت حد و مرز ندارد و باید به دانش آموزان درست زندگی کردن با هدف تربیت شهروند خوب آموزش داده شود.
خباز مطرح کرد: در دوران پس از جنگ تحمیلی به امام راحل پیشنهاد بازسازی کشور با اولویت بخش آموزش و پرورش ارائه و مورد تایید ایشان قرار گرفت اما با توجه به خسارت های فراوان فیزیکی به شهرهای کشور به ناچار بازسازی با اقدامات عمرانی شروع شد و چه بسا اجرایی شدن آن پیشنهاد موجب می شد تا امروز شاهد بسیاری از مفاسد و تخلفات اداری و عدم اجرای قوانین نباشیم.
وی تصریح کرد: بنده اعتقاد دارم آسیب های اجتماعی موجود به ویژه در بخش دانش آموزان باید با همدلی و انسجام و بهره مندی از حداکثر توان و امکانات به حداقل رسانده شود بنابراین بر تشکیل منظم جلسات شورای آموزش و پرورش با هدف اجرای مصوبات تاکید دارم.
بر اساس این گزارش مدیر کل آموزش و پرورش و مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان در ابتدای این دیدار ضمن اعلام برنامه های عملیاتی خود در آینده به تشریح وضعیت کنونی حوزه های تحت مدیریت خود پرداختند که استاندار خطاب به آنان تاکید کرد: برای هر یک از درخواست ها و نیازهای خود با بنده جداگانه مکاتبه داشته باشید.

خبر جدید  سازمان های دولتی حق برگشت چک کسبه را ندارند

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا، تاریخ انتشار: ۸ مرداد ۱۳۹۷، کدخبر: ۷۳۴۹۷۶ ، www.borna.news

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد