13:39:14 - دوشنبه 4 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رقابت‌ها در توان نیروی انسانی/ مهارت خلاقیت ها را تولید می کند
رقابت‌ها در توان نیروی انسانی/ مهارت خلاقیت ها را تولید می کند
بیرجند- رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور گفت: در چشم‌انداز آینده رقابت‌ها در بخش توان نیروی انسانی خواهد بود و نیروی ماهر خلاقیت ها را تولید می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، سلیمان پاک سرشت پیش از ظهر دوشنبه در مراسم افتتاح مرکز آموزش‌های کارگاهی در بیرجند بیان کرد: در آینده توان و نیروی انسانی و میزان مهارت و صلاحیت در استفاده از تکنولوژی‌های جدید یکی از کلیدی‌ترین واژه‌های بنگاه اقتصادی است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر بازاریابی‌ها در بخش محصولات است، اظهار کرد: در چشم‌انداز آینده رقابت‌ها در بخش توان نیروی انسانی خواهد بود که می‌توانند سرمایه گذاری‌های کوچک را به خروجی‌های بزرگ تبدیل کنند.

خبر جدید  ۲۰۰۰ جهاد گر به مناطق محروم خراسان جنوبی خدمت رسانی می کنند

پاک سرشت با بیان اینکه نگاه به وجود آمده در کشور خلأ نیروی انسانی ماهر را جدی تر می‌کند، افزود: نیروی کار توانمند سرمایه اصلی بوده که می‌تواند خلاقیت‌ها را تولید کند.

وی با بیان اینکه توان نیروی انسانی عامل پایداری بنگاه اقتصادی است، افزود: اگر با تدبیر و نگاهی مبتنی بر عقل اقتصادی درست تصمیم بگیریم، دچار این چالش‌ها نخواهیم شد.

خبر جدید  ۳ کارگاه مهارت آموزی در شهرستان درمیان به بهره برداری رسید

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور بیان کرد: نهاد آموزشی تنها برای ارائه آموزش نبوده بلکه واسط بین بنگاه و تحولات بازار کار است که صنعت را در بر می‌گیرد.

وی با بیان اینکه در انقلاب صنعتی چهارم هستیم، اظهار کرد: باید به نهاد آموزشی و نیروهایی که توان مدیریت تغییرات جدید را دارند، اعتماد کنیم.

خبر جدید  مشکلات فعلی جامعه ارتباطی با ذات نظام اسلامی و قانون اساسی ندارد

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور بیان کرد: بسیاری از کشورها که در مقابل امواج جدید آمادگی نداشته‌اند، با موجی از بیکاری مواجه شده‌اند.

وی با بیان اینکه باید بخش خصوصی در برنامه‌های ما دخالت کند، افزود: تمایل داریم نقش بیشتری به بنگاه‌های اقتصادی و بخش خصوصی دهیم.

کد خبر ۴۵۵۸۷۰۶


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد