10:29:24 - دوشنبه 4 ژوئن 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در رقابت یا دشمنی با دیگران، بی تقوایی نکنیم
در رقابت یا دشمنی با دیگران، بی تقوایی نکنیم
شاید ما هم نقدهایی چند بر عملکرد آقای رضاجعفرزاده(روابط عمومی محترم سازمان هواپیمایی کشوری) و یا عملکرد خواهران جعفرزاده در هواپیمایی تابان و ایرتور،داشته باشیم. اما آموخته ایم که نقدها را در کنار توانمندی های افراد و همچنین شرایط واقعی که در آن قرار داشته و اقدام به تصمیم گیری می کنند، مطرح کنیم. نقد […]

شاید ما هم نقدهایی چند بر عملکرد آقای رضاجعفرزاده(روابط عمومی محترم سازمان هواپیمایی کشوری) و یا عملکرد خواهران جعفرزاده در هواپیمایی تابان و ایرتور،داشته باشیم. اما آموخته ایم که نقدها را در کنار توانمندی های افراد و همچنین شرایط واقعی که در آن قرار داشته و اقدام به تصمیم گیری می کنند، مطرح کنیم. نقد بدون توجه به این دو شاخص،عموما گرایشات سیاه نمایی بخود خواهد گرفت.

اوایل سال ۱۳۹۷ ، در یکی از اخبار منتشر در سایت ایرلاین پرس، انتقاداتی را متوجه هواپیمایی ایرتور نموده بودیم. طبق معمول ، خبر انعکاس یافته در سایت ، در کانال ها و گروه های تلگرامی فعال در حوزه حمل و نقل هوایی، منتشر شد و شرایط برای ارتباط گیری با خانم جعفرزاده روابط عمومی ایرتور ، فراهم گردید. بیانی شیوا، گوشی شنوا ، سطح تحصیلات عالی مرتبط(دانشجوی دکتری در رشته مرتبط با حوزه کاری)، …… ، برخی از ادراکیات و استنباط های بعمل آمده توسط ما ، از وی بود. آیا چنین مدیر یا نیروی کارشناسی ، شایسته فعالیت در چنین پستی نیست؟ لذا توصیه می کنیم در رقابت یا دشمنی با دیگران، بی تقوایی نکنیم.

خبر جدید  راه‌هایی برای مقابله با کوتاه‌مدت گرایی

کمتر فعال رسانه ای یا صاحب رسانه متمایل به انعکاس اخبار حمل و نقل هوایی در کشور وجود دارد که با آقای رضاجعفرزاده و روابط عمومی گرم وی آشنا نباشد(حتی برخی از اصحاب رسانه به شوخی می گویند که آقای جعفرزاده،مهره مار دارد).ورای برخی تیزبازی های خاص جناب جعفرزاده و  پاسخ دهی سیاسی و سیاستی به برخی از سوالات و چالش ها، باید پذیرفت که نامبرده از سابقه موثر و سطح توانمندی ها و صلاحیت های حرفه ای لازم در این حوزه برخوردار است. اثبات این عرایض را باید در جوانی آقای جعفرزاده و سوابق جبهه و جنگ وی تا عملکرد او در روزهای حاضر،جستجو کرد.لذا توصیه می کنیم در رقابت یا دشمنی با دیگران، بی تقوایی نکنیم.

خبر جدید  مطالعه هرچه سریع‌تر طرح سازگاری با کم آب طلبی از سوی ادارات امور آب

سایر اعضای خانواده جعفرزاده نیز کم و بیش با چنین قابلیت هایی ، پا به عرصه فعالیت حرفه ای گذاشته اند. باید پذیرفت که نقد سازنده در حوزه های حرفه ای ، علاوه بر اینکه مورد تاکید می باشد، در نگاه شرعی ، حتی به گونه ای تلکیف دینی نیز محسوب می شود. در مقابل هم باید توجه داشت که به بهانه نقد، خدای ناخواسته وارد بحث تخریب دیگران نشویم.

خبر جدید  "اقتصاد مقاومتی" در آمریکا عملیاتی شد

در این ایام عزیز و ماه ضیافت الهی، بد نیست که به آیه ۱۱ سوره مبارک بقره،توجه خاص داشته باشیم :

وَإِذَا قِیلَ لَهُمْ لَا تُفْسِدُوا فِی الْأَرْضِ قَالُوا إِنَّمَا نَحْنُ مُصْلِحُونَ /


هرگاه به آنان (منافقان) گفته شود در زمین فساد نکنید، مى‌گویند: همانا ما اصلاح گر هستیم

اختصاصی ایرلاین پرس

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد