11:16:39 - جمعه 15 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خودروی کارتینگ بومی ساخته شده در خراسان شمالی رونمایی شد
خودروی کارتینگ بومی ساخته شده در خراسان شمالی رونمایی شد
مدیر پروژه ساخت نخستین خودروی کارتینگ خراسان شمالی گفت: نخستین خودرو کارتینگ خراسان شمالی با تلاش شماری از دانشجویان عضو مرکز رشد باقرالعلوم (ع) و با حمایت سازمان علمی و پژوهشی بسیج استان ساخته شده است.

شعار سال :مدیر پروژه ساخت نخستین خودروی کارتینگ خراسان شمالی گفت: نخستین خودرو کارتینگ خراسان شمالی با تلاش شماری از دانشجویان عضو مرکز رشد باقرالعلوم (ع) و با حمایت سازمان علمی و پژوهشی بسیج استان ساخته شده است.
داوود محمدی در آئین رونمایی از خودروی کارتینگ ساخته شده توسط دانشجویان خراسان شمالی ایجاد تحول در مسیر تحصیل و دوری از تئوری محور بودن دروس را از اهداف اصلی ساخت این خودرو عنوان کرد.
وی با بیان اینکه در ایران تنها دو شرکت در حوزه ساخت خودروهای کارتینگ فعال هستند٬ افزود: ساخت خودروی کارتینگ تنها با استفاده از دانش و داشته‌های علمی دانشجویان بومی استان انجام گرفته و هیچ‌گونه تقلید و الگوگیری از روش‌های ساخت کشورهای دیگر در کار نبوده است.
وی گفت: تمامی ابزار و لوازم ساخت این خودرو در خود استان تهیه و به کار‌گیری شده است.
محمدی افزود: افزایش ارتفاع از کف زمین، موتور قدرتمند، صندلی متفاوت و فرمان هیدرولیکی از وجوه تمایز این وسیله با دیگر خودروهای کارتینگ ساخت داخل کشور است.
این خودرو در محل دانشگاه آزاد اسلامی بجنورد با حضور جمعی از مسئولان و دانشجویان رونمایی شد.
خراسان شمالی با جمعیت ۸۶۳ هزار نفری ۴۰ هزار دانشجو دارد.
شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه اطلاع رسانی جماران،تاریخ انتشار:۲۲ اسفند ۱۳۹۷،کدخبر: www.jamaran.ir،۱۱۳۹۹۵۰


منبع :: http://shoaresal.ir

خبر جدید  بهسازی شهری اسفراین
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد