9:10:59 - پنج‌شنبه 23 آگوست 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تکریم ایثارگران نباید به مناسبت ها فقط محدود شود
تکریم ایثارگران نباید به مناسبت ها فقط محدود شود
استاندار خراسان شمالی با بیان اینکه تقدیر و تجلیل از خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران نباید به مناسبت های خاص محدود شود گفت: تقدیرها نباید فقظ مناسبی بلکه باید موضوعی باشد.

شعار سال:  دکتر محمدرضا خباز دوشنبه شب در نشست ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس استان گفت: بزرگداشت این هفته امسال حساس تر از هر سال دیگر است زیرا آمریکا اعلام کرده که در تلاش است تا ملت ایران جشن چهل سالگی انقلاب را نبینند، اما مردم ما امسال هم با شکوه تر از هر سال دفاع مقدس را گرامی می دارند.

وی افزود: برنامه های هفته دولت، هفته دفاع مقدس و دهه فجر امسال باید با شکوه تر برگزار شود و البته باید تلاش کنیم حضور مردم دراین برنامه ها بیش از پیش باشد.

وی با اشاره به بیانات رهبری مبنی بر اینکه حمله نظامی به ایران هرگز اتفاق نمی افتد گفت: مسئله مهم در زمان کنون، جنگ اقتصادی است زیرا بدخواهان، از جنگ نظامی ناامید شده اند اما از جنگ اقتصادی ناامید نشده اند و تلاش دارند تا در این حوزه به کشور ضربه بزنند.

خباز اظهار داشت: در این زمینه باید تلاش کنیم اقتصاد کشور مقاوم شود و با فراهم کردن حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی، اهداف اقتصاد مقاومتی محقق شود.

وی خاطرنشان کرد: بخش خصوصی برای سرمایه گذاری باید احساس امنیت داشته باشد و البته این احساس می توند با هم افزایی و تعامل ایجاد شود.

استاندار خراسان شمالی، در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به دلاورمردی های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس گفت: جنگ ما، جنگ کاملا نابرابر و به نوعی بین المللی بود زیرا رزمندگان ما در برابر توان ۴۸ کشور و تجهیزات و تسلیحات نظامی آنان مقابله کردند.

وی با بیان اینکه باید بیش از پیش یاد این ایثار و ارزش ها را گرامی بداریم افزود: این اقدام یک سرمایه گزاری معنوی است و آثار مثبت آن به خود ما و جامعه ما باز می گردد.

استاندار خراسان شمالی با تاکید بر حفظ و حمایت از جایگاه خانواده شهدا، رزمندگان و جانبازان گفت: در سایر کشورها و جوامع، بها و احترام ویژه ای برای کسانی که کشورشان را از تاخت و تازها نجات داده، قائل هستند و ما نیز باید ارزش آنان را ارج بگذاریم.

سایت شعار سال، با تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا، تاریخ انتشار ۳۰ مرداد ۹۷، کد مطلب: ۷۴۳۷۹۷، www.borna.news

تبليغات
بانک پاسارگاد