3:48:00 - سه‌شنبه 5 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجرای پروژه‌های متمرکز بر مزیت‌های خراسان جنوبی در مناطق مرزی
اجرای پروژه‌های متمرکز بر مزیت‌های خراسان جنوبی در مناطق مرزی
بیرجند- رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور گفت: برای سال آینده پروژه‌های متمرکز بر مزیت‌های خراسان جنوبی در مناطق مرزی اجرایی می‌کنیم.

سلیمان پاک سرشت عصر دوشنبه در حاشیه افتتاح کارگاه‌های آموزشی خیاطی، لوازم خانگی و کامپیوتر درمیان در گفت و گو با مهر بیان کرد: منابع این طرح توسط کشور ژاپن و از محل پروژه ggp تأمین شده است.

وی با بیان اینکه دولت ژاپن حوزه مهارت آموزی را برای همکاری انتخاب کرده که ایجاب می‌کند در مناطق محروم اجرایی شود، افزود: ۶۷ هزار یورو اعتبار پروژه برای تجهیزات کارگاه‌ها بوده که بخشی با همکاری سازمان فنی و حرفه‌ای تأمین شده است.

خبر جدید  سرانه آموزشی مراکز دولتی فنی و حرفه ای خراسان جنوبی سه برابر کشور

پاک سرشت در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه چه اقداماتی برای مهارت آموزی سایر مناطق مرزی خراسان جنوبی دارید، افزود: در وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی پروفایل و پرونده متفاوتی برای استان‌های مرزی وجود دارد.

وی با بیان اینکه در این راستا در سازمان فنی و حرفه‌ای برای سال آینده برنامه‌هایی تدارک دیده شده است، افزود: پیش بینی می‌شود برای سال آینده پروژه‌ای متمرکز روی مزیت این مناطق اجرایی کنیم.

خبر جدید  اجرای موزه ملی عبرت طبس پیگیری شود

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور بیان کرد: برنامه داریم از طریق مهارت آموزی تحرکی جدی در حوزه اشتغال ایجاد کنیم.

سفیر ژاپن در ایران هم در حاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به سرمایه گذاری دولت ژاپن در این پروژه بیان کرد: هدف از همکاری در اجرای این پروژه، کمک به مردم نیازمند و محرومان در خراسان جنوبی بوده است.

میتسوگو سایتو در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه با توجه به اینکه خراسان جنوبی دارای نقاط محروم زیادی است، آیا برنامه‌ای در سایر مناطق محروم برای کمک به محرومان دارید؟ اظهار کرد: من تصمیم گیرنده نیستم، اگر از طرف دولت ایران درخواستی باشد بررسی می‌کنم.

خبر جدید  اعتبارات خوابگاه های شبانه روزی فنی وحرفه ای بیرجند افزایش یابد

وی بیان کرد: موفقیت‌های مهمی در این پروژه تعریف شده که نتیجه تلاش‌های مسئولان است.

کد خبر ۴۵۵۹۲۸۴


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد