11:26:57 - پنج‌شنبه 23 نوامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۳۲ نفر از کارکنان دولتی معتاد خراسان‌شمالی به هیات تخلفات اداری معرفی می‌شوند
۳۲ نفر از کارکنان دولتی معتاد خراسان‌شمالی به هیات تخلفات اداری معرفی می‌شوند
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی گفت: ۳۲ نفر از کارکنان دولتی که معتاد بودند به هیات تخلفات اداری معرفی می شوند. شعار سال: احمد ریواده با اشاره به اجرای طرح ارتقاء سلامت کارکنان اداری افزود: این طرح به ۸۰ دستگاه دولتی ابلاغ شد که قرار بر این بود تا طرح طی یک […]

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی گفت: ۳۲ نفر از کارکنان دولتی که معتاد بودند به هیات تخلفات اداری معرفی می شوند.

شعار سال: احمد ریواده با اشاره به اجرای طرح ارتقاء سلامت کارکنان اداری افزود: این طرح به ۸۰ دستگاه دولتی ابلاغ شد که قرار بر این بود تا طرح طی یک سال اجرایی شود. این طرح شامل سه بخش است. شناسایی افراد در معرض آسیب، مشاوره و درمان افراد معتاد و برخورد قانونی با آن ها شامل این سه بخش بوده است.

خبر جدید  ظرفیت های خراسان شمالی به هیئت علمی مونته نگرو معرفی شد

ریواده با اشاره به اینکه هر سه قسمت طرح مذکور از آبان ماه سال گذشته تا آبان ماه سال جاری اجرایی شده است، اظهار کرد: استاندار فرصتی ۱۰۰ روزه به افراد معتادی که در دستگاه های دولتی مشغول کار هستند را داد تا این افراد خود را معرفی و نسبت به درمان اقدام کنند. فرصت ۱۰۰ روزه به پایان رسیده است و طی این مدت ۲۰۵ نفر برای درمان مراجعه کرده اند.

به گفته این مقام مسئول از تعداد افراد شناسایی شده ۳۲ نفر نیز برای درمان اقدام نکردند که این افراد به هیات تخلفات اداری ارجاع خواهند شد و برابر قانون با آن ها رفتار می شود.

وی گفت: به طور کلی تعداد کارکنان ۸۰ دستگاهی که این طرح به آن ها ابلاغ شد، ۳۶ هزار نفر بودند که ۴٫۷ درصد از این تعداد مشکوک به اعتیاد بودند که بعد از آزمایشات انجام شده ۰٫۶۷ درصد معتاد قطعی بودند.

ریواده در ادامه تصریح کرد: اجرای این طرح به مراکزی همچون پتروشیمی و کارخانه آلومینیا نیز ابلاغ شده است.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا، تاریخ انتشار ۲۹ آبان ۹۶، کد مطلب: ۹۶۰۸۲۹۱۶۷۴۱، www.isna.ir

خبر جدید  سومين جشنواره زيبايي اسب اصيل ترکمن

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد