9:34:50 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۴ روستا در خراسان شمالی فاقد شرایط گازرسانی هستند
۱۴ روستا در خراسان شمالی فاقد شرایط گازرسانی هستند
مدیرعامل شرکت گاز خراسان شمالی گفت: در حال حاضر ۱۴ روستا در این استان فاقد شرایط گازرسانی هستند.  حسن میربلوکی در گفت و گو با خبرنگار اظهارکرد: ۱۴ روستا بالای ۲۰ خانوار در این استان شرایط گازرسانی را ندارند، بنابراین امکان ارائه خدمات وجود ندارد.  وی ادامه داد: شش روستا در شهرستان بجنورد، چهارروستا در […]

مدیرعامل شرکت گاز خراسان شمالی گفت: در حال حاضر ۱۴ روستا در این استان فاقد شرایط گازرسانی هستند. 

حسن میربلوکی در گفت و گو با خبرنگار اظهارکرد: ۱۴ روستا بالای ۲۰ خانوار در این استان شرایط گازرسانی را ندارند، بنابراین امکان ارائه خدمات وجود ندارد. 

وی ادامه داد: شش روستا در شهرستان بجنورد، چهارروستا در مانه و سملقان و دو روستا در گرمه و در شیروان و اسفراین نیز هرکدام دارای یک روستا هستند که گازرسانی انجام نخواهد شد.

خبر جدید  خبرنگاران با اطلاع رسانی صادقانه اعتماد و امید را در جامعه تقویت کنند

مدیرعامل شرکت گاز خراسان شمالی با اشاره به اینکه هم اکنون ۶۸۳ روستا در استان گازدار هستند، گفت: گازرسانی به ۷۹ روستا در حال انجام است که از این تعداد ۳۱ روستا مربوط به شهرستان راز و جرگلان است.

میربلوکی با ذکر اینکه ۱۱۴ روستای زیر یک خانوار در مسیر گازرسانی قراردارند، یادآور شد: هم اکنون از مجموع این تعداد، ۳۳روستا گازدار هستند. 

خبر جدید  یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر در بابلسر متلاشی شد

وی با اشاره به اینکه شهرستان بجنورد با ۱۲۷ روستای گازدار دارای بالاترین ضریب نفوذ گاز با ۹۷ درصد است، خاطرنشان کرد: هم اکنون ضریب نفوذ گاز در سطح روستاهای استان ۹۰ درصد است. 

میربلوکی عنوان کرد: سال آینده گازرسانی به همه روستاهایی استان به اتمام رسیده و خراسان شمالی سبز خواهد شد.

خبر جدید  نهضت روشنگری در پایگاه عقیله بجنورد برگزار شد

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد