۱۹:۵۱:۳۴ - چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۴۰۰ واحد سهم سرایان از مسکن محرومین
۴۰۰ واحد سهم سرایان از مسکن محرومین
سرایان-مدیرکل بنیاد مسکن خراسان جنوبی با اشاره به تفاهم نامه احداث ۱۰ هزار واحد مسکن محرومین در استان گفت: سهمیه شهرستان سرایان از این تعداد ۴۰۰ واحد است.

علی اصغر آسمانی مقدم در گفتگو با خبرنگار مهر در سرایان با اشاره به احداث ۱۰ هزار واحد مسکن محرومین در استان کرد: از مجموع تفاهم نامه احداث ۱۰ هزار واحد مسکن محرومین در استان، پنج هزار واحد سهم بنیاد مسکن و پنج هزار واحد سهم کمیته امداد است.

وی با بیان اینکه برای هزار و ۲۵۹ خانوار در استان فرم شناسایی تشکیل و ارزیابی انجام شده است افزود: تاکنون ۶۷۶ فقره پرونده احداث مسکن محرومین در استان تشکیل شده و ۲۹۸ پرونده به بانک معرفی شده است.

وی با بیان اینکه پنج هزار واحد سهم بنیاد برای افراد عادی و تحت پوشش نهادهای حمایتی است، افزود: این طرح در طول تاریخ جمهوری اسلامی بی نظیر و نادر است.

وی با تاکید بر جذب حداکثر سهمیه شهرستان خواستار تشکیل کمیته پیگیری ساخت واحدهای مسکونی محرومین در شهرستان بیرجند شد و افزود: همچنین خواستاریم در روند صدور پروانه ساخت واحدها تسریع شود.

آسمانی مقدم تصریح کرد: در صدور پروانه‌ها صرفاً هزینه‌های قانونی منظور شود و از سایر هزینه‌ها معاف شوند.

وی ادامه داد: همچنین در صورت امکان پرداخت هزینه صدور پروانه به صورت اقساطی از متقاضیان این طرح اخذ شود.

وی خواستار استفاده از ظرفیت بسیج سازندگی و اردوهای جهادی و همچنین آستان قدس برای ساخت واحدهای مسکن محرومین شد.

مدیرکل بنیاد مسکن خراسان جنوبی با اشاره به مصوبه دولت در خصوص تسهیلات بنیاد مسکن تاکید کرد: هر بانکی که سهل انگاری کند به استان گزارش و معرفی شوند.

وی اظهار داشت: بنیاد مسکن تمام تلاش خود را برای جذب اعتبار لازم و ساخت همه واحدهای مسکونی به کار گرفته است.

کد خبر ۴۶۳۳۱۴۴


منبع :: ۴۰۰ واحد سهم سرایان از مسکن محرومین

تبليغات
بانک پاسارگاد