1:04:25 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۷ حلقه چاه آب در خراسان شمالی حفر می شود
۱۷ حلقه چاه آب در خراسان شمالی حفر می شود
غلامحسین ساقی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: به منظور تامین آب شرب سالم و بهداشتی برای شهروندان خراسان شمالی طی سال آینده، ۱۷ حلقه چاه آب جانمایی و حفر خواهد شد. ساقی افزود: از این تعداد حفر چاه در خراسان شمالی دو حلقه چاه در شیروان، یک حلقه در فاروج، دو حلقه چاه […]

غلامحسین ساقی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: به منظور تامین آب شرب سالم و بهداشتی برای شهروندان خراسان شمالی طی سال آینده، ۱۷ حلقه چاه آب جانمایی و حفر خواهد شد.

ساقی افزود: از این تعداد حفر چاه در خراسان شمالی دو حلقه چاه در شیروان، یک حلقه در فاروج، دو حلقه چاه در راز، یک حلقه در اسفراین و در آشخانه سه حلقه چاه حفر خواهد شد.

خبر جدید  حضور پر شور مردم در راهپیمایی 22 بهمن، دشمنان این نظام را نا امید کرد

وی اضافه کرد: همچنین به زودی عملیات حفاری یک حلقه چاه در شیروان، دو حلقه چاه در فاروج  و پنج حلقه چاه در شهرستان اسفراین اجرایی خواهد شد.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی در ادامه به چاه های حفر شده طی ۱۰ ماه نخست امسال اشاره کرد و گفت: طی این مدت دو حلقه چاه آب با اعتباری بالغ بر ۷۷۸۰ میلیون ریال حفاری و تجهیز شده است.

خبر جدید  سگ‌های ولگرد سوهان روح گرگانی‌ها

ساقی افزود: طی این مدت حفر یک حلقه چاه، احداث یک باب اتاقک سرچاه، برق رسانی، اجرای خط انتقال و احداث ایستگاه پمپاژ مسکن مهر در شهرستان اسفراین با اعتباری بالغ بر ۶۳۰۰ میلیون ریال اجرا شده است.

وی بیان کرد: همچنین طی امسال یک حلقه چاه با اعتباری بالغ بر  ۱۴۸۰ میلیون ریال در شهر راز حفر و تجهیز شده است.

خبر جدید  صدور سند مالکیت 68 هزار واحد روستایی

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی با اشاره به آغاز عملیات اجرایی تجهیز سه حلقه چاه در شهرستان شیروان گفت: در حال حاضر دو حلقه چاه در این شهرستان حفر شده که به زودی تجهیز و نیز یک حلقه چاه دیگر در برنامه حفاری قرار دارد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد