12:46:54 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گازرسانی به ۵۰ روستا در ایام دهه فجر در خراسان شمالی
گازرسانی به ۵۰ روستا در ایام دهه فجر در خراسان شمالی
مدیرعامل شرکت گاز خراسان شمالی از بهره مندی ۵۰ روستا در سطح استان در ایام دهه فجر امسال خبرداد و گفت: این تعداد روستا با ظرفیت ۵هزار و ۵۸۵ خانوار از نعمت گاز بهره مند خواهند شد. به گزارش خبرگزاری ایلنا، حسن رضا میربلوکی با اعلام این خبر این پروژه های روستایی در شهرستان های […]

مدیرعامل شرکت گاز خراسان شمالی از بهره مندی ۵۰ روستا در سطح استان در ایام دهه فجر امسال خبرداد و گفت: این تعداد روستا با ظرفیت ۵هزار و ۵۸۵ خانوار از نعمت گاز بهره مند خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، حسن رضا میربلوکی با اعلام این خبر این پروژه های روستایی در شهرستان های اسفراین، شیروان، راز و جرگلان ، مانه وسملقان و فاروج اجرا شدند.

وی میزان اعتبار هزینه شده برای این روستا ها ۲۱ میلیارد ریال اعلام کرد و ضریب نفوذ گاز طبیعی در روستاهای استان را ۹۰ درصد بیان کرد.

خبر جدید  روزی برای پاسداشت قلم و اندیشه

مدیرعامل شرکت گاز خراسان شمالی به ۸۵۱ روستا دراستان خراسان شمالی اشاره کرد وگفت: از تعداد ۷۴۳ روستای بالای ۲۰ خانوار به تعداد ۶۵۰ روستا از نعمت گاز بهره مند شدند.

میربلوکی افزود: تعداد ۷۹ روستا در حال اجرای عملیات گاز رسانی هستند و تنها ۱۴ روستا در سطح استان از شرایط گاز بودن برخوردار نیستند.

وی ادامه داد: ازمجموع کل روستا های استان ۱۱۴ روستای زیر ۲۰ خانوار ۳۳ روستا در مسیر لوله گاز بودند از نعمت گاز بهره مند شدند و ۷۹ روستا نیز درحال اجرا عملیات گاز رسانی قرار دارند.

خبر جدید  مدیران برنامه‌های عملیاتی خود را ارائه دهند

مدیرعامل شرکت گاز خراسان شمالی از گازرسانی به ۱۵ صنایع در ایام دهه فجر در استان خبرداد و گفت: این صنایع در شهرستان های بجنورد، شیروان، مانه وسملقان ، اسفراین ، گرمه ، فاروج و راز جرگلان قرار دارد.

وی میزان اعتبار هزینه شده برای گاز رسانی به این صنایع را ۱۴ میلیارد و ۹۷۰ میلیون ریال عنوان کرد و افزود: میانگین این صنایع ۶۴۲ میلیون و ۸۰۰ هزار لیتر در طی سال است.

خبر جدید  نقشه جامع سرمایه گذاری خراسان شمالی تبدیل به بسته شود

مدیرعامل شرکت گاز خراسان شمالیCNG چشمه خان، ناحیه صنعتی مهمانک، مرغداری، گچ شاه جهان، مجتمع گلخانه‌ای، شرکت دام و صنعت و… را برخی از این صنایع عنوان کرد.

میربلوکی اظهارکرد: با توجه به مصوبه شورای اقتصاد، در راستای اقتصاد مقاومتی با بررسی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی خراسان شمالی و تاییدیه اخذ شده از شرکت گاز ایران، ۶۳ واحد عمده وصنعتی استان مشمول دریافت یارانه اجرای خط اختصاصی براساسا مصرف تا ۲۴۰۰ میلیون ریال شده است.

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد