16:40:38 - یکشنبه 24 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پلمپ ۲۲ کارگاه ساختمانی نا ایمن در شهرستان بجنورد
پلمپ ۲۲ کارگاه ساختمانی نا ایمن در شهرستان بجنورد
سرپرست مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بجنورد از پملپ ۲۲ کارگاه ساختمانی در این شهرستان خبر داد. به گزارش ایلنا، محمد خوش آینه با اعلام این خبر اظهار داشت: رعایت ایمنی و بهداشت در محل کار تا حد زیادی از بروز حوادث جلوگیری به عمل می‌آورد. وی با اعلام این که تا پایان آذر […]

سرپرست مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بجنورد از پملپ ۲۲ کارگاه ساختمانی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا، محمد خوش آینه با اعلام این خبر اظهار داشت: رعایت ایمنی و بهداشت در محل کار تا حد زیادی از بروز حوادث جلوگیری به عمل می‌آورد.

وی با اعلام این که تا پایان آذر ماه امسال ۲۲ کارگاه ساختمانی  نا ایمن در بجنورد پلمپ شدند، گفت: بنابراین با توجه به اهمیت موضوع بازرسین کار این مدیریت بررسی مداوم از کارگاه‌های ساختمانی را در دستور کار خود دارند و در این خصوص پس از ابلاغ رفع نقص به کارفرماهای موصوف و بی توجهی از طرف آنها نسبت به پلمپ و معرفی به مراجع قضایی اقدام می‌شود. 

خبر جدید  برطرف کردن اختلاف آماری جمعیت استان در مکاتبه با مرکز آمار ایران

خوش آینه تصریح کرد: به استناد تبصره یک ماده ۱۰۵ قانون کار هرگاه در حین بازرسی، به تشخیص بازرس کار احتمال وقوع حادثه و بروز خطر در کارگاه مشاهده شود  وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حسب مورد گزارش بازرس مزبور از دادسرای عمومی مـــــحل و در صورت عدم تشکیل دادسرا از دادگــاه عمـومی محل تقاضا خواهند کرد فوراً قــرار تعطیل و لاک و مهر تمام یا قسمتی از کارگاه را صادر می‌کنند.

خبر جدید  حمايت دولت از کشت نشائي چغندرقند

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد