10:30:00 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پرونده «آلومینیای جاجرم» ملی شده است
پرونده «آلومینیای جاجرم» ملی شده است
رئیس کل دادگستری خراسان شمالی گفت: پرونده قضایی شرکت آلومینیای جاجرم تبدیل به پرونده قضایی ملی شده است. به گزارش ایسنا، حجت الاسلام جعفری، در جمع خبرنگاران افزود: تاکنون ۳۷ جلسه دادگاه برای متهمان پرونده قضایی شرکت آلومینیای جاجرم تشکیل شده است. در حال حاضر مراحل پایانی کارشناسی این پرونده در حال انجام است که […]

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی گفت: پرونده قضایی شرکت آلومینیای جاجرم تبدیل به پرونده قضایی ملی شده است.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام جعفری، در جمع خبرنگاران افزود: تاکنون ۳۷ جلسه دادگاه برای متهمان پرونده قضایی شرکت آلومینیای جاجرم تشکیل شده است. در حال حاضر مراحل پایانی کارشناسی این پرونده در حال انجام است که تا اوایل سال آینده برای این پرونده رای صادر خواهد شد.

وی درباره وقوع اغتشاشات در کشور نیز اظهار کرد: همزمان با وقوع اغتشاشات در کشور، در خراسان شمالی نیز عده‌ای با حضور در خیابان‌ها به جریان این اغتشاشات دامن زدند و در همین راستا ۱۸۱ نفر در استان دستگیر شدند و پس از جریان اغتشاشات، ۱۷۶ نفر از آنان آزاد شدند. در این جریان، عده‌ای در سطح استان هیجانی و تحریک شدند و در دو روز نخست از جریان اغتشاشات کشوری، آنان نیز در نقاط مختلف استان به خیابان ها آمدند. در وقوع این جریان، در سطح استان ۱۸۱ نفر دستگیر شدند که ۱۰۱ نفر از آنان پس از ارشاد و با تعهد آزاد و تحویل خانواده هایشان شدند و ۷۵ نفر دیگر نیز با وثیقه و معرفی کفیل آزاد شدند.

خبر جدید  ارتقای کیفی برنامه های انجمن های اسلامی دانش آموزی+ فیلم

وی افزود: با توجه به این‌که مبتنی بر اسناد محرز شده، مشخص شد پنج نفر از دستگیر شدگان از عوامل اصلی تحریک در این اغتشاشات استان بوده‌اند همچنان زندانی هستند.

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی در بخشی دیگر از سخن خود درباره پرونده‌های وارده به دستگاه قضای استان نیز اظهار کرد: طی ۱۰ ماهه نخست امسال ۱۳۵ هزار و ۹۱۵ پرونده به واحدهای مختلف دستگاه قضای استان ( محاکم انقلاب، محاکم حقوقی، دادگاه های بخشی و تجدید، دادسراهای عمومی و انقلاب، شوراهای حل اختلاف) وارد شده‌اند که ۱۳۲ هزار و ۱۹۷ فقره از آنان رسیدگی و مختومه شدند.

خبر جدید  بجنورد در جمع هفت شهر ملی صنایع دستی کشور

به گفته وی، ضرب و جرح عمدی، سرقت، توهین به اشخاص عادی، ایراد صدمه بدنی غیر عمدی در تصادفات رانندگی، تهدید، تخریب، مواد مخدر، رانندگی بدون گواهینامه، تصرف عدوانی و ترک انفاق ۱۰ جرم نخست کیفری در استان بوده‌اند.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد