15:32:13 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نماینده بجنورد: امسال، تکلیف مردم برای حضور در راهپیمایی۲۲بهمن سنگین‌تر است
نماینده بجنورد: امسال، تکلیف مردم برای حضور در راهپیمایی۲۲بهمن سنگین‌تر است
نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: با توجه به اتفاقات و ساختارشکنی اخیر عده‌ای فریب خورده، لزوم حضور مردم در راهپیمایی، نسبت به سال‌های گذشته مهم تر است.  علی قربانی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: انتقاد و اعتراضات اقتصادی و اجتماعی، حق […]

نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: با توجه به اتفاقات و ساختارشکنی اخیر عده‌ای فریب خورده، لزوم حضور مردم در راهپیمایی، نسبت به سال‌های گذشته مهم تر است.

 علی قربانی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: انتقاد و اعتراضات اقتصادی و اجتماعی، حق مسلم مردم است که در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران نیز به این حق مردم اشاره شده است، اکثریت مردم با اصل نظام مشکلی ندارند و اعتراضات نسبت به بهبود وضعیت معیشت و اقتصاد بود که به حق است.

خبر جدید  پل بزرگ آزادگان در نکا افتتاح شد

وی با تاکید بر اینکه مسئولین نظام به مشکلات واقف و پیرو تاکیدات مقام معظم رهبری پیگیر حل مسائل اقتصادی و معیشتی مردم هستند، تصریح کرد: اما عده ای از ضد انقلابان با خط گرفتن از استکبار جهانی به دنبال سوءاستفاده از این وضعیت هستند.

نماینده مردم بجنورد در خانه ملت بر ضرورت وحدت و همدلی ملت در حل مشکلات تاکید کرد و یادآور شد: امروز بیش از هز زمانی کشور نیازمند همدلی برای توسعه است چرا که گام های موفقیت رو به جلو و دشمن از این وضعیت خشمگین است.

خبر جدید  بانک انصار حامی جهاد دانشگاهی برای خود اتکایی وپیشرفت کشور

قربانی با تاکید بر اینکه حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال نسبت به سال های گذشته از اهمیت فراوانی برخوردار است، خاطرنشان کرد: تنها پیام این حضور برای مستکبران، تبعیت از رهبری است و به دنیا با این حضور می گوییم تا آخرین نفس پشت سر رهبر عزیز انقلاب خواهیم بود.

وی اضافه کرد: دشمنان با بهره گرفتن از کوچک ترین نقطه ضعف ها تبلیغ می کنند که مردم نظام را نمی خواهند ولی همین مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن جواب دندان شکنی به دشمنان خواهند داد.

خبر جدید  رونق بازار در اشتیاق بهار

قربانی با تاکید بر اینکه خوشبختانه ملت ایران در همه عرصه ها با حضور به موقع خود نشان داده که پیرو آرمان های انقلاب است، گفت: امسال نیز با حضور با بصیرت این مردم دشمنان اسلام دوباره ناامید خواهند شد.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد