12:22:12 - جمعه 9 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نرخ بیکاری خراسان‌شمالی تا سال ۱۴۰۰ به کمتر از ۵ درصد می‌رسد
نرخ بیکاری خراسان‌شمالی تا سال ۱۴۰۰ به کمتر از ۵ درصد می‌رسد
استاندار خراسان شمالی با بیان اینکه نرخ بیکاری امسال استان ۹٫۹ درصد بوده است، گفت: هدفگذاری برای کاهش نرخ بیکاری تا سال ۱۴۰۰ رسیدن به نرخ بیکاری کمتر از ۵ درصد است. به گزارش ایلنا، محمدرضا صالحی در آیین بهره برداری متمرکز از ۱۰۲ پروژه عمرانی و خدماتی شهرستان اسفراین به مناسبت دهه فجر اظهار […]

استاندار خراسان شمالی با بیان اینکه نرخ بیکاری امسال استان ۹٫۹ درصد بوده است، گفت: هدفگذاری برای کاهش نرخ بیکاری تا سال ۱۴۰۰ رسیدن به نرخ بیکاری کمتر از ۵ درصد است.

به گزارش ایلنا، محمدرضا صالحی در آیین بهره برداری متمرکز از ۱۰۲ پروژه عمرانی و خدماتی شهرستان اسفراین به مناسبت دهه فجر اظهار کرد: به همین منظور در هر شهرستان، “روستای هدف بدون بیکار” تعریف شده تا نمونه ای برای تمام روستاها و حل مشکل بیکاری در این استان ۸۶۳ هزار نفری باشد.

وی با بیان اینکه توسعه پایدار استان وابسته به روستاها است، گفت: زیرساخت های ایجاد شده در روستاها باید منجر به ماندگاری و درآمدزایی شود.

استاندار خراسان شمالی در ادامه با اشاره به ظرفیت های خوب انرژی خورشید در این خطه از کشور گفت: به همین منظور استان را پایلوت استفاده از این منبع خدادادی قرار خواهیم داد تا مردم از درآمدهای آن بهره مند شوند.

خبر جدید  صدور 16 میلیون و 200 هزار دلار محصول کشاورزی

صالحی افزود: اگر چه در استان با مشکلاتی همچون کم آبی و خشکسالی مواجه ایم اما نعمت انرژی خورشیدی ظرفیت بالایی در خراسان شمالی است که باید از این نعمت به خوبی بهره برداری کرد.

وی اظهار کرد: هم اکنون ۱۰ واحد تولید برق خورشیدی در استان فعال است که ۲ واحد آن در شهرستان اسفراین است .

استاندار خراسان شمالی گفت: با استفاده از پنل‌های خورشیدی، مردم می توانند انرژی برق مورد نیاز خود را تامین کنند و مازاد آن را به شرکت برق به فروش برسانند و درآمدی ۸۰۰هزار تومانی در ماه داشته باشند.

خبر جدید  تقارن هفته دفاع مقدس با ایام محرم فرصتی برای انتقال پیام عاشورا و ترویج فرهنگ شهادت است

صالحی گفت: این طرح پس از جواب دهی ، برای همه خانواده های تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی استان با امکانات در نظر گرفته شده اجرا خواهد شد.

۱۳۰ میلیارد ریال طلب پیمانکاران خراسان شمالی تهاتر شد

استاندار خراسان شمالی همچنین گفت: امسال برای حل بخشی از مشکل طلب پیمانکاران استان، شماری از پیمانکارانی که بدهی مالیاتی داشتند طلب آنها با میزان بدهی مالیاتی شان تهاتر شده است.

صالحی بابیان اینکه با استفاده از این روش تاکنون حدود ۱۳۰ میلیارد ریال طلب پیمانکاران استان تهاتر شده و مشکل شان برطرف شده است، افزود: این کار را برای حل طلب پیمانکاران ادامه می دهیم.

خبر جدید  زندگی زیر سقف‌های لرزان

افزایش ۲٫۵ برابر اعتبارات اسفراین در دولت تدبیرو امید

استاندار خراسان شمالی با اشاره به اقدامات دولت تدبیر امید در شهرستان اسفراین خاطرنشان کرد: میانگین تعداد پروژه های دولت دهم در این شهرستان ۲۲۴پروژه بوده که این میزان در دولت تدبیر و امید به ۲۶۸پروژه رسیده که رشدی ۱۹٫۶درصدی داشته است .

صالحی افزود: میانگین اعتباری پروژه های شهرستان اسفراین در دولت دهم ۱۷۰میلیارد ریال بوده که این میزان در دولت تدبیر و امید به ۴۲۰میلیارد ریال رسید که افزایش ۲٫۵ برابر را دارد.

شهرستان ۱۲۰ هزار نفری اسفراین در۶۰ کیلومتری جنوب‌شرقی بجنورد مرکز خراسان شمالی قرار دارد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد