20:56:08 - چهارشنبه 12 سپتامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مراکز ترک اعتیاد زیر ذره بین کمیته های سه نفره
مراکز ترک اعتیاد زیر ذره بین کمیته های سه نفره
وضعیت مراکز ترک اعتیاد در شهرستانها توسط فرمانداریها مورد بررسی و دقت قرار خواهد گرفت.

به گزارش خبر گزاری صدا و سیما، استاندار گلستان در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر استان با تاکید بر اهمیت درمان در حوزه مواد مخدر گفت: کمیته ای ۳ نفره در هر شهرستان با محوریت فرماندار جهت راستی آزمایی و بررسی وضعیت مراکز ترک اعتیاد تشکیل می شود.

سید مناف هاشمی با بیان اینکه اقدامات خوبی در حوزه مبارزه با مواد مخدر استان صورت گرفته و بیش از ۱۰ تن از انواع مواد مخدر کشف شده است گفت: در ۳ ماه گذشته شبکه های بزرگ مواد مخدر متلاشی شده اند که نشان دهنده اهمیت و جدیت نیروی انتظامی استان دارد.

خبر جدید  61 کیلوگرم تریاک در خراسان شمالی کشف شد

وی یادآور شد: باید شورای هماهنگی، ارزیابی دقیقی از فرمانداری ها در شاخص های سوء مصرف و مبارزه با مواد مخدر صورت دهد.

استاندار گلستان با تاکید بر اهمیت اطلاعات و آمار دقیق گفت: دانشگاه علوم پزشکی اطلاعات مورد نیاز فرمانداری ها در حوزه مبارزه با مواد مخدر را در اختیار آنان قرار دهد.

خبر جدید  100 تخته فرش و اقلام دارویی مورد نیاز سیل‌زدگان به گلستان ارسال شد

هاشمی نقش شورای هماهنگی را بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود: کارگروه های فرعی ۵ گانه شورای هماهنگی موتور محرکه شورا هستند و باید موضوعات را با جدیت دنبال کنند.

وی آرامش موجود را حاصل رشادت شهیدان در مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ دانست و افزود: سرکشی و رسیدگی به خانواده شهدای و جانبازان حوزه مبارزه با مواد مخدر باید مورد توجه اعضای ستاد قرار گیرد.

خبر جدید  آمادگی اعتکاف تا آمادگی حوادث احتمالی چهارشنبه آخر سال

لینک منبع خبر

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد