15:30:35 - یکشنبه 17 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شرط تحقق آرمان اقتصاد مقاومتی، امنیت اقتصادی و سلامت اقتصادی است
شرط تحقق آرمان اقتصاد مقاومتی، امنیت اقتصادی و سلامت اقتصادی است
به گزارش خبرگزاری موج، حجت الاسلام  والمسلمین  سید محمود علوی  در نشست شورای اداری استان خراسان شمالی اظهار کرد: برای حل مشکل تولید و اشتغال باید در جهت امنیت سرمایه داری گام برداریم و از راه کار هایی که به سرمایه گذاری لطمه می زند پرهیز کنیم. وی بر مقابله با موانع سرمایه گذاری در […]

به گزارش خبرگزاری موج، حجت الاسلام  والمسلمین  سید محمود علوی  در نشست شورای اداری استان خراسان شمالی اظهار کرد: برای حل مشکل تولید و اشتغال باید در جهت امنیت سرمایه داری گام برداریم و از راه کار هایی که به سرمایه گذاری لطمه می زند پرهیز کنیم.
وی بر مقابله با موانع سرمایه گذاری در جامعه تاکید کرد و افزود: سرمایه داران باید احساس حرمت کنند، آنان می توانند فرصت های شغلی زیادی را برای افراد بیکار در جامعه ایجاد کنند.
وزیر اطلاعات در بخش دیگری از سخنانش ، اقتصادی را مقاوم دانست که در آن فساد نباشد.

خبر جدید  برخورد پژو پارس با مینی بوس در خراسان شمالی ۲۱ مصدوم برجای گذاشت

باید عدالت و امنیت را برای همگان برقرار کنیم

وی با اشاره به وجود نحله ها و جریان های مختلف سیاسی و مذهبی در جامعه گفت: بر اساس آموزه های قرآن و نظام اسلامی باید عدالت و امنیت را برای همگان برقرار کنیم.
علوی گفت: وزارت اطلاعات وحدت و همدلی جامعه را اساس کار خود قرار داده است و با بکار گیری روش های عالمانه از بروز چالش ها و اختلافات جلوگیری می‌کند.
وزیر اطلاعات گفت: رویکرد وزارت اطلاعات حمایت از سرمایه گذاران و ارتقای سطح امنیت اقتصادی است.
 علوی افزود: وجود امنیت از ویژگی جامعه ی  مهدویت است.
وی اظهار کرد: شرط تحقق آرمان اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال ، امنیت اقتصادی و سلامت اقتصادی است و باید از سرمایه گذاران برای ایجاد فرصت های شغلی و سرمایه گذاری حمایت کنیم.
وی با اشاره به لزوم حمایت از سرمایه گذاران برای ایجاد فرصت های شغلی و رونق کسب و کار گفت: صاحبان سرمایه در صورت وجود امنیت پا به عرصه می گذارند.
  وزیر اطلاعات با اشاره به تلاش ها و زحمات مدیرکل سابق اداره کل اطلاعات استان خراسان شمالی در طول ۶ سال گذشته از وی تکریم و مدیرکل جدید را معرفی و منصوب کرد.

خبر جدید  کاهش شاخص آب بدون درآمد

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد