12:17:12 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
زمان برگزاری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن اعلام شد
زمان برگزاری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن اعلام شد
گروه فعالیت های قرآنی: ساعت برگزاری آزمون کتبی افراد بالای ۱۳ سال شرکت‌کننده در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در دهم اسفندماه اعلام شد. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان‌شمالی، ساعت برگزاری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در دهم اسفند ماه اعلام شد. براساس این گزارش ساعت برگزاری آزمون کتبی […]

گروه فعالیت های قرآنی: ساعت برگزاری آزمون کتبی افراد بالای ۱۳ سال شرکت‌کننده در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در دهم اسفندماه اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان‌شمالی، ساعت برگزاری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در دهم اسفند ماه اعلام شد.

براساس این گزارش ساعت برگزاری آزمون کتبی افراد بالای ۱۳ سال شرکت‌کننده در این آزمون در گروه حفظ قرآن ساعت ۸:۳۰ تا ۹:۴۵ ، گروه ترجمه و مفاهیم و گروه معارف اهل‌بیت (ع) به‌طور همزمان ساعت ۱۰:۴۵ تا ۱۱:۴۵ است.
لازم به ذکر است ثبت‌نام در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم از ۱۸ آذر ماه شروع شده بود و تا ۲۰ دی ماه ادامه داشت و به‌دلیل استقبال مخاطبان در دو مرحله ابتدا تا پایان دی ماه و پس از آن تا روز ششم بهمن ماه تمدید شد که با ثبت‌نام و نام‌نویسی بیش از ۲۴۱ هزار نفر رکورد جدیدی در استقبال از آزمون‌های قرآنی به ثبت رسید.
آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم پنجشنبه ١٠ اسفند ماه سال جاری در ۲۶ رشته و ۴۲۰ نقطه کشور و با مشارکت و همکاری سازمان اوقاف و امور خیریه و معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سراسر کشور برگزار می‌شود.

خبر جدید  مطالبات مردمی برای ادامه حضور ارتش در مرزهای استان به گوش مسئولان رسانده شود

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد