12:26:46 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال پر شورتر از سال های گذشته برگزار می شود
راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال پر شورتر از سال های گذشته برگزار می شود
گروه اجتماعی: امام جمعه موقت بجنورد حضور گسترده و پر شور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را نماد مردمی بودن انقلاب اسلامی دانست و گفت: فردا مردم با حضور گسترده خود سنگ تمام می گذارند.  حجت الاسلام رضا نوری امام جمعه موقت بجنورد، در گفت و گو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان‌شمالی، اظهار کرد: انقلاب […]

گروه اجتماعی: امام جمعه موقت بجنورد حضور گسترده و پر شور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را نماد مردمی بودن انقلاب اسلامی دانست و گفت: فردا مردم با حضور گسترده خود سنگ تمام می گذارند.

 حجت الاسلام رضا نوری امام جمعه موقت بجنورد، در گفت و گو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان‌شمالی، اظهار کرد: انقلاب اسلامی بعد از پیروزی در تمامی مراحل زمانی و تاریخی خود بر پایه مردمی استوار بوده و همیشه حمایت ملت را دلیل موفقیت خود در برابر دشمنان دانسته است.

خبر جدید  تجلیل از خیران سلامت اسفراین

وی اضافه کرد: نمونه پشتوانه مردمی بودن انقلاب را می توان در حضور پر رنگ در دفاع مقدس و یا حضور مردم در ۹ دی و محکومیت فتنه ۸۸ دانست.

وی با اشاره به اینکه انقلاب پس از پیروزی در مقابل تمام مستکبران عالم ایستاد، افزود: بسیاری از کشورهای مستکبر دنیا به دلیل این ویژگی انقلاب با دسیسه های مختلف به مقابله پرداختند و در این مسیر از هیچ خرابکاری دریغ نکردند.

خبر جدید  گام اول سبک زندگي اسلامي ايراني

امام جمعه موقت بجنورد گفت: البته نظام اسلامی متکی بر خداوند و پشتوانه مردمی خود بوده و با توجه به حضور همیشه در صحنه این مردم، هیچگاه شکست برای آن معنایی ندارد.

حجت الاسلام نوری تصریح کرد: این ملت همیشه دشمنان نظام را نا امید کرده اند و حضور به موقع و با بصیرت مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال با توجه به حواشی به وجود آمده، دشمن را از همیشه مایوس تر خواهد کرد.

خبر جدید  بیش از ۲۰۰ روحانی مستقر و هجرت در گیلان در حال فعالیت هستند

وی ادامه داد: حمایت و حضور پر رنگ مردم عامل نا امیدی دشمنان نظام و دلگرمی بیشتر مسئولین برای ترقی جامعه و خدمتگذاری است.

وی با بیان اینکه به برکت انقلاب اسلامی تا کنون ایران پیشرفت های چشمگیری را در عرصه های مختلف علوم و تکنولوژی شاهد بوده است، گفت: این پیشرفت ها مرهون خودباوری و عدم وابستگی اندیشمندان کشورمان است.

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد