3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
راهبرد اصلي ناجا خدمتگزاري به مردم ولايت مدار است
راهبرد اصلي ناجا خدمتگزاري به مردم ولايت مدار است
خبرگزاري آريا- فرمانده انتظامي استان با اشاره به رويکرد جامعه محوري ناجا گفت: راهبرد اصلي نيروي انتظامي خدمتگزاري به مردم ولايت مدار است.به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار “عليرضا مظاهري” با تاكيد بر ضرورت مشاركت مردم در نظم عمومي و امنيت اجتماعي، اظهار داشت: ناجا به عنوان سازماني که نزديک‌ترين […]

راهبرد اصلي ناجا خدمتگزاري به مردم ولايت مدار است

خبرگزاري آريا- فرمانده انتظامي استان با اشاره به رويکرد جامعه محوري ناجا گفت: راهبرد اصلي نيروي انتظامي خدمتگزاري به مردم ولايت مدار است.
به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار “عليرضا مظاهري” با تاكيد بر ضرورت مشاركت مردم در نظم عمومي و امنيت اجتماعي، اظهار داشت: ناجا به عنوان سازماني که نزديک‌ترين سطح تعامل و برخورد را در ميان ساير بخش‌هاي حاکميت با مردم دارد، بايد در برقراري نظم عمومي و امنيت اجتماعي بيشترين توجه را به مردم داشته باشد.
اين مقام ارشد انتظامي در استان افزود: ثمره ارزشمند اين امر کسب اعتماد، جلب رضايت مردم و بالاخره دست‌يابي به احساس امنيت رواني ‌در سطح جامعه است كه در سايه شناخت مناسب از مقوله مشارکت مردم متجلي مي‌شود.
وي رويکرد جامعه محوري پليس را نوعي استراتژي در ناجا برشمرد و ياد آور شد: از آن جا که مقوله نظم و امنيت، مقوله‌اي عمومي و مردمي است، ناجا به عنوان سازماني که مسئوليت سنگيني در حوزه برقراري نظم عمومي و امنيت اجتماعي بر عهده دارد، بيش از هر سازمان ديگري نيازمند توجه به رويکرد جامعه محوري است.
رئيس پليس باب الرضا(ع) هدف اصلي پليس استان را خدمتگزاري برشمرد و بيان داشت: ناجا به عنوان سازماني كه از بطن مردم و براي مردم برخاسته، به منظور خدمتگزاري مطلوب تعامل با ارکان مختلف جامعه را خاستگاه اصلي خود مي‌داند و پليس باب الرضا(ع) نيز در طرح‌هاي خود، تحقق آن را مهمترين راهبرد خود مي‌داند.
اين مقام ارشد انتظامي در ادامه ياد آور شد: مشارکت عمومي مردم، پيش‌شرط ضروري موفقيت تدابير پيشگيرانه انتظامي است و عموم مردم بايد در اين زمينه هميار و همراه پليس باشند.
فرمانده انتظامي استان خراسان شمالي در پايان تصريح کرد: نيروي انتظامي در قالب آموزش همگاني، مشاوره، مددکاري و مشارکت همگاني، با نهادها و همچنين سازمان‌هاي مردم‌نهاد ارتباط برقرار مي‌کند تا آموزش‌ها در جهت ارتقاي آگاهي و هوشياري جامعه براي پيشگيري از آسيب‌ها انجام شود.

خبر جدید  عنوان نخست دانش‌آموز بجنوردی در المپیاد بین المللی ریاضی TIMO 

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد