8:23:25 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دولت ۱۰۰ درصد درآمد قانون جامع حدنگار را به ثبت اسناد واگذار کند
دولت ۱۰۰ درصد درآمد قانون جامع حدنگار را به ثبت اسناد واگذار کند
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام اسدالله جعفری شامگاه شنبه در مراسم افتتاح کانون سر دفتران و دفتر یاران خراسان شمالی با بیان اینکه درصدی از درآمد قانون جامع حدنگار به حساب هلال احمر واریز می شود، اظهار کرد: دولت باید حق ثبت اسناد و سردفتران ودفتریاران را بازگرداند تا این طرح مهم با موفقیت […]

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام اسدالله جعفری شامگاه شنبه در مراسم افتتاح کانون سر دفتران و دفتر یاران خراسان شمالی با بیان اینکه درصدی از درآمد قانون جامع حدنگار به حساب هلال احمر واریز می شود، اظهار کرد: دولت باید حق ثبت اسناد و سردفتران ودفتریاران را بازگرداند تا این طرح مهم با موفقیت انجام شود.

حجت الاسلام جعفری در ادامه خواستار حمایت ویژه برای کانون سردفتران و دفتریاران خراسان شمالی شد و افزود: تاخیر در افتتاح کانون سردفتران و دفتریاران سبب به وجود آمدن کمبودهایی شد از این رو برای موفقیت در کار ضرورت دارد این کاستی ها برطرف بشود.

خبر جدید  مسابقات استانی مناظره دانشجویان

وی تصریح کرد: امیدواریم سازمان اسناد و املاک کشورآنچه را که در کانون سردفتران و دفتریاران خراسان شمالی مورد نیاز است همانند زیرساخت ها و تجهیزات فراهم کنند تا شاهد موفقیت های خوبی در استان باشیم.

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی در ادامه گفت: سازمان ثبت اسناد و املاک کشور امروز یکی از سازمان هایی است که مسئولیت و ماموریت راهبردی و کاربردی دارد.

حجت الاسلام جعفری با بیان اینکه سازمان ثبت اسناد و امکلاک کشور بیش از ۹۰ سال سابقه خدمت به مردم را دارد، اظهار کرد: سیر تحولات تاریخی نشان می دهد این سازمان ریشه دار است.

خبر جدید  آغاز بازگشت حجاج هرمزگانی از سرزمین وحی

وی تاکید کرد: سر دفتران و دفتر یاران باید سه اصل صحت، سرعت و دقت را در حوزه های مختلف ایجابی، سلبی و اداری رعایت کنند.

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی بیان کرد: سازمان ثبت اسناد و املاک خراسان شمالی با افتتاح کانون سردفتران و دفتر یاران یک گام جلوتر در جهت تشکلات مهم رفته است.

خبر جدید  پرداخت 496میلیارد و 400میلیون تومان تسهیلات بانک مسکن خراسان شمالی

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد