20:03:06 - شنبه 1 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دغدغه زائران آستان امامزادگان باقریه را به مراجع قانونی می‌رسانیم
دغدغه زائران آستان امامزادگان باقریه را به مراجع قانونی می‌رسانیم
بیرجند- رئیس شورای بیرجند گفت: دغدغه زائران و هیأت امنای آستان امامزادگان باقریه در زمینه ساخت پمپ بنزین در نزدیکی آستان مقدس را به مراجع قانونی می‌رسانیم.

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم تقی‌زاده صبح شنبه در جلسه شورای شهر بیرجند با اشاره به طرح ساخت پمپ بنزین در نزدیکی آستان امامزادگان باقریه اظهار کرد: زمینی که این پمپ بنزین قرار است در آنجا ساخته شود توسط ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در قالب اموال مجهول المالک تملک و به مزایده گذاشته شده است.

رئیس شورای شهر بیرجند بیان کرد: در شرایط فعلی فردی که در مزایده زمین را خریداری کرده قصد ساخت یک پمپ بنزین در آنجا را دارد که موجب گلایه‌هایی شده است.

نقی‌زاده ادامه داد: اگر اوقاف خراسان‌جنوبی در زمینه زمینی که در نزدیکی آستان امامزادگان باقریه قصد ساخت پمپ بنزین در آنجا وجود دارد، مدعی است باید از طریق مجاری قانونی و قضائی موضوع را پیگیری کند.

خبر جدید  هزینه کرد ۱۰۶ میلیارد تومان برای پیشرفت و عمران بشرویه

وی افزود: شورا در این زمینه می‌تواند دغدغه زائران آستان امامزادگان باقریه و هیأت امنای آن مجموعه را به مراجع قانونی و تصمیم‌ساز منتقل کند و در ادامه نیز نظر مراجع ذی صلاح پیگیری شود.

رئیس شورای شهر بیرجند با اشاره به مجوزی که شهرداری در این زمینه صادر کرده است، گفت: مجوز شهرداری بر مبنای سندی مالکیتی بوده است که فرد ارائه کرده و تخلفی در این زمینه صورت نگرفته است.

محمدعلی طاهری عضو شورای شهر بیرجند نیز با اشاره به پروژه زعفرانیه بیرجند گفت: بارها به صورت مکرر بیان کرده‌ایم که اجرایی شدن این پروژه بر مسائل و معضلات ترافیکی شهر می‌افزاید.

خبر جدید  ۴۰۰ هزار فرصت شغلی در روستاهای محروم کشور ایجاد شده است

وی اظهار کرد: از طرف دیگر بر مبنای مسائل و مبانی جرم شناسی تراکم جمعیت بالا در محدوده‌ای بسیار کوچک و مرتفع سازی‌های فراوان بی شک جرم زا است که این مورد نیز در پروژه زعفرانیه باید لحاظ شود.

حجت‌الاسلام مهدی عبدالرزاق عضو شورای شهر بیرجند نیز در زمینه اراضی ۴۵۰ هکتاری و پروژه زعفرانیه بیان کرد: طبق آنچه که کارشناسان بیان داشته‌اند بخشی از این پروژه بر روی گسل واقع شده است.

خبر جدید  امکان تزریق پول بیشتر به وزارت بهداشت وجود ندارد

وی اظهار کرد: واقع شدن پروژه بر روی گسل ضرورت توجه مضاعف به بحث ساخت و ساز در این طرح را دو چندان می‌کند و باید امنیت آیندگان در این زمینه مد نظر قرار گیرد.

عضو شورای شهر بیرجند یادآور شد: در زمینه ساخت پمپ بنزین در نزدیکی آستان امامزادگان باقریه می‌توان این نکته را مطرح کرد که با توجه به ضرورت توسعه آستان و مباحث امنیتی باید در ساخت این پمپ بنزین ملاحظاتی داشته باشیم.

کد خبر ۴۶۳۱۰۱۲


منبع :: دغدغه زائران آستان امامزادگان باقریه را به مراجع قانونی می‌رسانیم

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد