14:45:04 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دخل و تصرف به منابع سازمان تامین اجتماعی شرعا و قانونا مجاز نیست
دخل و تصرف به منابع سازمان تامین اجتماعی شرعا و قانونا مجاز نیست
مدیرکل تامین‌اجتماعی خراسان‌شمالی منابع سازمان را حق الناس دانست و گفت: هرگونه دخل و تصرف به منابع سازمان تامین اجتماعی شرعا و قانونا مجاز نیست. به گزارش ایلنا، محمد علی عباس زاده وحید در دیدار با نماینده مردم بجنورد، مانه وسملقان، گرمه و جاجرم و عضو کمیسیون برنامه و بودجه در مجلس شورای اسلامی در […]

مدیرکل تامین‌اجتماعی خراسان‌شمالی منابع سازمان را حق الناس دانست و گفت: هرگونه دخل و تصرف به منابع سازمان تامین اجتماعی شرعا و قانونا مجاز نیست.

به گزارش ایلنا، محمد علی عباس زاده وحید در دیدار با نماینده مردم بجنورد، مانه وسملقان، گرمه و جاجرم و عضو کمیسیون برنامه و بودجه در مجلس شورای اسلامی در رابطه با طرح پیش نویس لایحه تفکیک نه و بیست و هفتم حق سرانه دریافتی از محل حق بیمه و واریزبه حساب خزانه کل کشور گفت: اگر این مهم اتفاق بیفتد ضربه جبران ناپذیری به منابع سازمان و بیمه شدگان وارد خواهد کرد.

خبر جدید  غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدا در گلستان + فیلم

وی افزود: این موضوع از نظر قانونی براساس‌بند الف ماده ۳ قانون تامین‌اجتماعی به جهت‌پرداخت هزینه‌های کل درمان مستقیم  و غیرمستقیم، حوادث و بیماری ها، ایام بارداری ، غرامت دستمزد ،ازکارافتادگی، بازنشستگی ، فوت و.. است.

عباس زاده تصریح کرد: این موضوع ابزاری مهم در راستای ارائه خدمات مطلوب سازمان تامین اجتماعی در تعمیم وگسترش انواع بیمه های اجتماعی است.

مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی، سازمان تامین اجتماعی را یک نهاد عمومی غیر دولتی دانست و گفت: منابع و سرمایه تامین اجتماعی متعلق به بیمه شدگان و شرکای اجتماعی است که توسط اقشار مختلف جامعه از جمله قشر زحمتکش و آسیب پذیر کارگری با امید کسب آرامش ، امنیت مالی و تضمین آینده پرداخت شده است.

خبر جدید  فیلم های «لاتاری»، «کامیون» و «فیلشاه» روی پرده می‌رود

وی متذکر شد: بنابراین منابع سازمان حق الناس است و هرگونه دخل و تصرف درآن شرعا و قانونا مجاز نیست.

مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی کاهش چتر حمایتی به بیش از ۵۰ میلیون بیمه شدگان در سطح کشور ، ایجاد نارضایتی و احتمال بروز بحران درجامعه طرف قرارداد این سازمان ازجمله پزشکان ، واحدهای درمانی، داورخانه ها و… به دلیل عدم توانایی در پرداخت تعهدات از جمله عوامل انتقال نه بیست و هفتم ازمحل درآمد سازمان تامین اجتماعی به هر نهاد و یا محل دیگری عنوان کرد.

خبر جدید  احتمال قطع و يا اختلال در شبکه تلفن همراه در خراسان شمالي

 دکتر علی قربانی، نماینده پنج شهرستان استان خراسان شمالی و عضو کمیسیون برنامه  و بودجه مجلس شورای اسلامی نیز آمادگی خود را جهت حمایت ودفاع از منابع سازمان تامین اجتماعی که متعلق به قشر ضعیف بیمه شدگان در کشور است اعلام کرد.

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد