6:42:15 - چهارشنبه 11 اکتبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دانشگاه بجنورد یکی از دانشگاه های مطرح کشور است
دانشگاه بجنورد یکی از دانشگاه های مطرح کشور است
معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت :دانشگاه بجنورد یکی از دانشگاههای مطرح کشور است که بایستی مورد حمایت های جدی قرار گیرد. شعار سال: مجتبی شریعتی نیاسر در مراسم معارفه ی دانشجویان این دانشگاه گفت: به زعم بنده، دانشگاه بجنورد یکی از دانشگاههای مطرح کشور است که بایستی مورد حمایت های جدی قرار گیرد. […]

معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت :دانشگاه بجنورد یکی از دانشگاههای مطرح کشور است که بایستی مورد حمایت های جدی قرار گیرد.

شعار سال: مجتبی شریعتی نیاسر در مراسم معارفه ی دانشجویان این دانشگاه گفت: به زعم بنده، دانشگاه بجنورد یکی از دانشگاههای مطرح کشور است که بایستی مورد حمایت های جدی قرار گیرد.

وی افزود: ویژگی دانشگاه خوب این است که ورودی های با هرنوع کیفیتی را به خروجی هایی با کیفیت عالی تبدیل کند و دانشگاه بجنورد ازاین نظر موفق بوده است.

خبر جدید  خودروی کارتینگ بومی ساخته شده در خراسان شمالی رونمایی شد

شریعتی نیاسر با اشاره به رتبه های علمی قابل توجه منطقه ای و بین المللی اظهار داشت:هم اکنون کشور ایران در سرعت رشد علمی رتبه ی اول جهانی را داراست که برای تداوم این گونه موقعیت ها بایستی تلاش مضاعفی داشت.

وی تصریح کرد: تولید دانش زمانی ارزشمندتر می شود که بتواند به ثبت اختراع، تولید فناوری و ثروت بیانجامد و مشکلاتی را از جامعه رفع نماید.

معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به افزایش دانش میان رشته ای اظهار داشت: در سه و نیم سال گذشته بیش از ۷۰ حوزه ی بین رشته ای مجوز دریافت نموده که این روند با شتاب خوب و موثری تداوم خواهد داشت.

خبر جدید  نهمین فصل کاوش باستان‌شناختی در شهر تاریخی بلقیس آغاز شد

وی افزود:بیش از ۲۷۰۰ برنامه ی درسی در رشته-مقطع های مختلف داریم که بسیاری از آنها بروزرسانی شده است.

وی در ادامه توصیه هایی به دانشجویان در زمینه ی انجام مطالعات جانبی، حساسیت به پیرامون، کسب مهارت های فردی و اجتماعی و پویایی و نشاط فرهنگی و سیاسی ارائه نمود و قدرت علمی را از عوامل بازدارنده ی تعدی دشمنان نظام و کشور دانست.

خبر جدید  دانشگاه با محوریت استانداری ارتباط خود با بدنه اجرایی را مستحکم کند

گفتنی است در سال تحصیلی جدید، ۱۴۶۰ دانشجو در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به تعداد دانشجویان دانشگاه بجنورد افزوده شد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا ، تاریخ انتشار ۱۷ مهر ۹۶، کدمطلب:۶۲۲۶۹۱، www.bornanews.ir

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد