8:56:23 - جمعه 11 دسامبر 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دانشگاه بجنورد محور کشاورزی مدرن قرار بگیرد/ راه اندازی دانشکده کشاورزی در دانشگاه بجنورد
دانشگاه بجنورد محور کشاورزی مدرن قرار بگیرد/ راه اندازی دانشکده کشاورزی در دانشگاه بجنورد
معاون عمرانی استانداری خراسان شمالی گفت: کشاورزی در این استان نیازمند عبور از مرحله سنتی به مدرن است که در این راستا باید دانشگاه بجنورد به عنوان محور علمی و اصلی این چرخه وارد میدان شود.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، غلامرضا هوائی، معاون عمرانی استاندار خراسان شمالی در جلسه بررسی مشکلات دانشگاه بجنورد که در محل استانداری برگزار شد، یکی از نیاز‌های اساسی و کاربردی دانشگاه را راه اندازی دانشکده کشاورزی دانست و اظهار کرد: این دانشکده در ارتقای سطح کشاورزی بسیار نقش موثری ایفا خواهد کرد.

هوایی از مسئولان دانشگاه بجنورد خواست تا به بخش تحقیقات کشاورزی و مسائل اصلاح ژنتیک ورود یابند تا با فعالیت علمی، بخش کشاورزی استان توسعه یابد.

خبر جدید  مخالف الحاق دانشگاه اسفراین به دانشگاه بجنورد هستیم

معاون استاندار خراسان شمالی خاطرنشان کرد: دانشگاه‌ها شناسنامه هر استان هستند و تغییر و تحول در هر منطقه به کمک دانشگاه‌های آن میسر می‌شود.

وی با بیان اینکه محصولات شاخص کشاورزی این استان زعفران، انگور، نوغانداری و … است، اضافه کرد: مرکز تحقیقات کشاورزی دانشگاه بجنورد باید به یاری و گسترش این طرح بشتابد.

خبر جدید  دومین جشنواره پروپوزال نویسی در دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی برگزار می‌شود

هوایی تصریح کرد: دانشگاه بجنورد با طرح‌های مطالعاتی خود به حوزه اصلاح ژنتیک، صرفه جویی در میزان مصرف آب محصولات تولیدی این منطقه و همچنین کیفی سازی فعالیت‌های کشاورزی ورود یابد.

معاون عمرانی استاندار خراسان شمالی در انتها بر طراحی و نصب المان در مزار شهدای گمنام دانشگاه بجنورد تا ۲۲ بهمن ماه تاکید کرد و گفت: فضایی معنوی در خور شان دانشجویان طراحی و نصب شود.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  اجرای تئاتری موهن موجب جریحه‌دار شدن افکار عمومی شد/ دانشگاه بجنورد از بزک کردن این اتفاق وقیحانه دست بردارد
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد