20:31:51 - سه‌شنبه 11 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خراسان‌جنوبی در صدر چهاردهمین جشنواره تعاونی‌های برتر کشور
خراسان‌جنوبی در صدر چهاردهمین جشنواره تعاونی‌های برتر کشور
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان‌جنوبی گفت: این استان در صدر جدول رتبه‌بندی استان‌ها براساس درصد ثبت‌نام‌شدگان در جشنواره تعاونی‌های برتر کشور قرار گرفت.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از ادارهکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسانجنوبی، نخستین گزارش تعداد شرکتهای تعاونی ثبتنام شده در چهاردهمین جشنواره ملی تعاونیهای برتر اعلام شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسانجنوبی گفت: براساس گزارش واصله از سوی مدیرکل دفتر ترویج، آموزش و تحقیقات تعاونیهای وزارت تعاون تاکنون این استان با ثبتنام ۱۸٫۳۷ درصد تعاونیهای ثبتنام شده به تعاونیهای فعالدر صدر جدول رتبهبندی استانها براساس درصد ثبتنامشدگان قرار گرفته است.

خبر جدید  بهره‌برداری از 7 هزار و 880 پروژه در دهیاری‌های کشور

عباس رکنیاظهار کرد: اکنون در خراسانجنوبی ۸۹۸ تعاونی فعال وجود دارد که ۱۶۵ تعاونی برای رقابت در چهاردهمین جشنواره تعاونیهای برتر سال ۹۷ ثبتنام کردهاند.

وی درباره رتبهبندی اعلام شده بیان کرد: این گزارش براساس دو شاخص «نسبت تعداد تعاونیهای ثبتنام شده در جشنواره به کل تعاونیهای فعال خراسانجنوبیو «نسبت تعداد تعاونیهای ثبتنام شده در جشنواره که مدارک و مستندات خود را به صورت کامل در سامانه درج کردهاند به کل ثبتنامهای انجام شده»رتبهبندی شدهاند که خراسانجنوبی، بوشهر، اردبیل، اصفهان و گیلان پنج استان نخست در این جدول بودند.

خبر جدید  تأکید بر انعقاد تفاهم‌نامه‌ میان جهاد دانشگاهی و اداره‌کل ارشاد خراسان‌جنوبی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسانجنوبی،بیشترین تعداد ثبتنامشدگان را به ترتیب در تعاونیها با گرایش خدماتی، کشاورزی، اتحادیه تولیدی و صنعتی اعلام کرد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲/


منبع :: خراسان‌جنوبی در صدر چهاردهمین جشنواره تعاونی‌های برتر کشور

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد