12:54:53 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حضور پر شور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه عامل نا امیدی دشمنان نظام است
حضور پر شور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه عامل نا امیدی دشمنان نظام است
گروه سیاست و اقتصاد: امام جمعه موقت بجنورد حضور گسترده و پر شور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را نماد مردمی بودن انقلاب اسلامی دانست و گفت: حضور پر شور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه عامل نا امیدی دشمنان نظام است. حجت الاسلام رضا نوری امام جمعه موقت بجنورد، در گفت و گو با خبرگزاری بین‌المللی […]

گروه سیاست و اقتصاد: امام جمعه موقت بجنورد حضور گسترده و پر شور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را نماد مردمی بودن انقلاب اسلامی دانست و گفت: حضور پر شور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه عامل نا امیدی دشمنان نظام است.

حجت الاسلام رضا نوری امام جمعه موقت بجنورد، در گفت و گو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان‌شمالی، اظهار کرد: انقلاب اسلامی بعد از پیروزی در تمامی مراحل زمانی و تاریخی خود بر پایه مردمی استوار بوده و همیشه حمایت ملت را دلیل موفقیت خود در برابر دشمنان دانسته است.
وی اضافه کرد: نمونه پشتوانه مردمی بودن انقلاب را می توان در حضور پر رنگ در دفاع مقدس و یا حضور مردم در ۹ دی و محکومیت فتنه ۸۸ دانست.
وی با اشاره به اینکه انقلاب پس از پیروزی در مقابل تمام مستکبران عالم ایستاد، افزود: بسیاری از کشورهای مستکبر دنیا به دلیل این ویژگی انقلاب با دسیسه های مختلف به مقابله پرداختند و در این مسیر از هیچ خرابکاری دریغ نکردند.
امام جمعه موقت بجنورد گفت: البته نظام اسلامی متکی بر خداوند و پشتوانه مردمی خود بوده و با توجه به حضور همیشه در صحنه این مردم، هیچگاه شکست بری آن معنایی ندارد.
حجت الاسلام نوری تصریح کرد: این ملت همیشه دشمنان نظام را نا امید کرده اند و حضور به موقع و با بصیرت مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال با توجه به حواشی به وجود آمده، دشمن را از همیشه مایوس تر خواهد کرد.
وی ادامه داد: حمایت و حضور پر رنگ مردم عامل نا امیدی دشمنان نظام و دلگرمی بیشتر مسئولین برای ترقی جامعه و خدمتگذاری است.
وی با بیان اینکه به برکت انقلاب اسلامی تا کنون ایران پیشرفت های چشمگیری را در عرصه های مختلف علوم و تکنولوژی شاهد بوده است، گفت: این پیشرفت ها مرهون خودباوری و عدم وابستگی اندیشمندان کشورمان است.

خبر جدید  فوتسال پیشکسوتان بجنورد-پیشکسوتان نیروی انتظامی استان

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد