19:47:06 - شنبه 3 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ثبت الکترونیکی اسناد اعتماد را بین مردم بیشتر کرده است
ثبت الکترونیکی اسناد اعتماد را بین مردم بیشتر کرده است
به گزارش خبرنگار مهر، محمد هاشمی مقدم بعدازظهر شنبه در مراسم افتتاح کانون سر دفتران و دفتر یاران خراسان شمالی اظهار کرد: ثبت الکترونیکی اسناد درجهت خدمت ارزنده و شایسته به مردم فداکار این نظام گذاشته شده است. وی افزود: ثبت الکترونیکی انقلاب و تحولی بزرگ در بخش اسناد ایجاد کرد که از برکات نظام […]

به گزارش خبرنگار مهر، محمد هاشمی مقدم بعدازظهر شنبه در مراسم افتتاح کانون سر دفتران و دفتر یاران خراسان شمالی اظهار کرد: ثبت الکترونیکی اسناد درجهت خدمت ارزنده و شایسته به مردم فداکار این نظام گذاشته شده است.

وی افزود: ثبت الکترونیکی انقلاب و تحولی بزرگ در بخش اسناد ایجاد کرد که از برکات نظام جمهوری اسلامی است.

وی با گلایه از لایحه بودجه در خصوص واریز سهم ۴۲ درصدی ثبت اسناد و املاک کشور به حساب جمعیت هلال احمر، بیان کرد: اکنون که از حالت ثبت سنتی به سمت ثبت الکترونیکی پیش رفته ایم و نیاز به حمایت بیشتر داریم متاسفانه سهم این سازمان به حساب جمعیت هلال احمر واریز می شود.

خبر جدید  مایه کوبی سه میلیون و 740 هزار رأس دام در خراسان شمالی

معاون امور اسناد و سردفتران سازمان ثبت اسناد و املاک کشور افزود: قطعا برای عبور از مشکلات و ایجاد تحولات بیشتر به منظور ارائه خدمات نوین به مردم نیاز به حمایت داریم.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود به طرح کاداستر اشاره کرد و گفت: طرح کاداستر بزرگ ترین تحول در جهت تثبیت مالکیت و پیشگیری از هرگونه تعرض به اموال مردم و اراضی ملی است اما قانون و مبنایی که برای هزینه کرد در اجرای آن وجود دارد، سالانه برای نهادی به غیر از سازمان اسناد هزینه می شود.

خبر جدید  زنجیره ارزش زعفران با همکاری اتحادیه اروپا در ایران شکل می‌گیرد

هاشمی مقدم مطرح کرد: ضرورت دارد این قانون از طریق نمایندگان مجلس و یا افرادی که می توانند پیگیری کنند، رفع شود در غیر این صورت سازمان ثبت اسناد نمی تواند این وظیفه مهم را بدون حمایت انجام دهد.

این مسئول کشوری افزود: باتوجه به اینکه کانون های سر دفتران و دفتر یاران کاملا به امورات داخلی تسلط دارند، انتظارمی رود در جهت رفع مشکلات بهتر از سازمان ثبت اسناد و املاک تصمیم گیری کنند.

وی تصریح کرد: همچنین کانون سر دفتران و دفتر یاران می تواند در جهت رفع چالش های بین سردفتران اقدام کنند تا به سازمان مکاتبه ای ارسال نشود.

خبر جدید  فیلم طبیعت بارانی بش قارداش

معاون امور اسناد و سردفتران سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در ادامه گفت: سردفتران و دفتر یاران به منظور ارتقاء کیفیت کار می توانند با برنامه ریزی دوره های آموزشی لازم را با همکاری کانون برگزار کنند.

هاشمی مقدم درباره نحوه آشنایی مردم با ثبت اسناد و املاک به صورت الکترونیکی، اظهار کرد: ضرورت دارد سردفتر داران مردم را با برنامه جدید ثبت الکترونیکی آشنا کنند.

وی ابراز امیدواری که دوره اول کانون دفتر داران و سردفتر دارن خراسان شمالی به اتمام برسد تا دوره دوم و سوم تشکیل بشود.

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد