13:42:14 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تمهیدات نیروی انتظامی برای برگزاری راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن
تمهیدات نیروی انتظامی برای برگزاری راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن
سردار علیرضا مظاهری در گفتگو با خبرنگار مهر بابیان اینکه نیروی انتظامی خراسان شمالی برقراری نظم و امنیت تمامی مناسب‌هایی که در طول ایام سال برگزار می‌شود را عهده‌دار است، اظهار کرد: نیروی انتظامی در قالب پیشگیری از حوادث و اتفاقات احتمالی در مناسب‌های ملی و استانی تمهیدات را پیش‌بینی کرده تا در مواقع لازم […]

سردار علیرضا مظاهری در گفتگو با خبرنگار مهر بابیان اینکه نیروی انتظامی خراسان شمالی برقراری نظم و امنیت تمامی مناسب‌هایی که در طول ایام سال برگزار می‌شود را عهده‌دار است، اظهار کرد: نیروی انتظامی در قالب پیشگیری از حوادث و اتفاقات احتمالی در مناسب‌های ملی و استانی تمهیدات را پیش‌بینی کرده تا در مواقع لازم به مرحله اجرا درمی‌آورد.

سردار مظاهری افزود: همچنین با همکاری شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی برای هرچه بهتر برگزار شدن مناسبت‌های ملی، اقدامات لازم انجام می‌شود.

وی بابیان اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال پرشورتر و متفاوت از سال گذشت برگزار می‌شود، تصریح کرد: علیرغم تمهیدات دشمن و برخی مشکلات موجود اما با تدابیری که نیروی انتظامی برای امنیت مردم خراسان شمالی انجام داده، نگرانی وجود ندارد و فردا همچون گذشته شاهد راهپیمایی باشکوه خواهیم بود.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی با اشاره به برگزاری جلسه شورای تأمین استان در جهت برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن، بیان کرد: با همکاری تمام دستگاه‌ها همچون سپاه انقلاب اسلامی، ارتش، مراجع قضایی و استانداری خراسان شمالی راهپیمایی ۲۲ بهمن به‌خوبی برگزار می‌شود.

نیروی انتظامی به حزب و یا گروه وابستگی ندارد

سردار مظاهری گفت: نیروی انتظامی به حزب یا گروه خاصی وابستگی ندارد بلکه به مردم، شهدا، امام راحل و مقام معظم رهبری تعلق دارد و در راستای امنیت مردم در تمامی صحنه‌ها حضور پیدا می‌کند.

وی اظهار کرد: در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال از حضور حداکثری نیروی‌های انتظامی با تمام توان استفاده می‌شود و نیز تعدادی نیرو پشتیبانی در آمادگی برای حوادث احتمالی قرار دارند که در صورت نیاز آماده‌به‌خدمت هستند.

وی همچنین با اشاره به دسیسه دشمن در اغتشاشات اخیر و شروطی که رئیس‌جمهور فرانسه برای سفر به ایران مبنی بر دیدار با رهبری، مذاکره ایران با عربستان و آمریکا و مذاکره برای مسائل موشکی را مطرح کرده است، تصریح کرد: ملت ایران هیچ‌گاه اجازه دخالت در مسائل داخلی را به بیگانگان نخواهند داد به‌ویژه در مورد تسلیحات نظامی و موشکی ایران که ممنوع است.

تبليغات
بانک پاسارگاد