14:40:38 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصویب بیش از ۳ میلیارد ریال اعتبار برای بازآفرینی بجنورد و اسفراین
تصویب بیش از ۳ میلیارد ریال اعتبار برای بازآفرینی بجنورد و اسفراین
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: سه میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال اعتبار برای مرحله دوم شناسایی و طرح سند چارچوب برنامه ریزی محدوده‌ها و محلات نیازمند بازآفرینی شهر بجنورد و اسفراین مصوب شده است. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی راه و شهرسازی خراسان شمالی، علیرضا مصطفی زاده اظهار کرد: برای […]

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: سه میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال اعتبار برای مرحله دوم شناسایی و طرح سند چارچوب برنامه ریزی محدوده‌ها و محلات نیازمند بازآفرینی شهر بجنورد و اسفراین مصوب شده است.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی راه و شهرسازی خراسان شمالی، علیرضا مصطفی زاده اظهار کرد: برای ادامه اجرای طرح بازآفرینی شهری در بجنورد یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال و در شهر اسفراین یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال اعتبار مورد نیاز است .

وی افزود: اکنون مطالعه طرح بازآفرینی شهری در شهرهای شیروان، گرمه و جاجرم انجام شده است .

خبر جدید  قاتل فراری در بجنورد دستگیر شد/ افزایش 77 درصدی وقوع قتل در خراسان شمالی

وی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به وجود ۳۲ محله در سکونتگاه های غیر رسمی با وسعت ۷۲۳ هکتار افزود: سکونت شهروندان در سکونت گاه های غیر رسمی و بافت فرسوده شهری یکی از دغدغه های اساسی در شهر و پاشنه آشیل مدیریت شهری در استان و در کشور است .

مصطفی زاده افزود: اکنون شهر بجنورد ۵۶۵ هکتار بافت ناکارآمد شهری دارد که شامل سکونت گاه های غیر رسمی و بافت فرسوده است که باید بازآفرینی و توانمند شود .

خبر جدید  رقابت هاي قهرماني تيراندازي تفنگ و تپانچه بادي خراسان شمالي

وی خاطرنشان کرد: ۳۵ درصد از جمعیت ۲۱۰ هزار نفری شهر بجنورد در سکونت گاه های غیر رسمی سکونت دارند که به لحاظ میزان جمعیت ساکن در این منطق، شهر بجنورد دومین شهر کشور است .

وی با بیان اینکه اکنون ۲۱ هزار و ۱۸۴ خانوار با ۸۸ هزار و ۶۰۸ نفر جمعیت در ۳۲ محله شهرهای بجنورد، شیروان و اسفراین سکونت دارند افزود: ۲۵ محله در بجنورد با وسعت ۵۲۲ هکتار، چهار محله در شیروان به وسعت ۱۸۹ هکتار و سه محله در اسفراین به وسعت ۱۲ هکتار به عنوان مناطق حاشیه ای این شهر ها مصوب شده است .

خبر جدید  اسوه صبوری و مهربانی

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی با اشاره به اینکه برای بافت فرسوده ۴۸۲ هکتار بافت فرسوده در پنج شهر استان برنامه ها اقدامات در دست پیگیری است بافت فرسوده شهری نیز در شهر بجنورد ۱۵۴ هکتار، شیروان ۱۲۰ هکتار، اسفراین ۱۱۰ هکتار، جاجرم ۷۸ هکتار و گرمه ۱۹ هکتار است .

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد