3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ترويج فرهنگ ايثار و شهادت جامعه اسلامي را بيمه مي‌کند
ترويج فرهنگ ايثار و شهادت جامعه اسلامي را بيمه مي‌کند
خبرگزاري آريا- نماينده ولي فقيه در خراسان شمالي گفت: اگر توانستيم فرهنگ ايثار و شهادت را آن طور که شايسته است توسعه و ترويج کنيم، يقينا نسل حاضر و آينده بيمه خواهند شد.به گزارش خبرگزاري آريا، در دومين نشست شوراي ترويج و توسعه فرهنگ ايثار و شهادت، آيت الله يعقوبي نماينده ولي فقيه در استان […]

ترويج فرهنگ ايثار و شهادت جامعه اسلامي را بيمه مي‌کند

خبرگزاري آريا- نماينده ولي فقيه در خراسان شمالي گفت: اگر توانستيم فرهنگ ايثار و شهادت را آن طور که شايسته است توسعه و ترويج کنيم، يقينا نسل حاضر و آينده بيمه خواهند شد.
به گزارش خبرگزاري آريا، در دومين نشست شوراي ترويج و توسعه فرهنگ ايثار و شهادت، آيت الله يعقوبي نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه بجنورد در سخناني با اشاره به آيات قرآن گفت: خداوند در قرآن فرموده است من انسان را در زمين جانشين و خليفه قرار دادم اما در جايي هم خداوند خود را جانشين بشر خوانده است.
نماينده ولي فقيه در خراسان شمالي ادامه داد: عالم هستي آفريده شده است تا انسان جانشين و خليفه خداوند در زمين باشد اما گاهي همين بشر آنچنان اوج مي گيرد که خداوند خود را جانشين شهيد در خانوده معرفي مي کند.
امام جمعه مرکز استان خراسان شمالي با بيان اين نکته که در چنين جلساتي بايد به بيان راهکارهاي ترويج فرهنگ ايثار و شهادت پرداخت، اظهار داشت: يکي از بهترين راهکارهاي ترويج فرهنگ ايثار و شهادت اين است که از مدارس و مهدهاي کودک، فرزندان مان را با نام و ياد شهدا عجين کنيم.
آيت الله يعقوبي به نقش مهم و اثرگذار آموزش و پرورش در انتقال مفاهيم ارزشمند ايثار و شهادت به دانش آموزان اشاره کرد و افزود: بايد با معرفي الگوهاي شايسته ايثار و مقاومت که همين شهدا و ايثارگران هستند، اجازه ندهيم قهرمانان بدلي جاي قهرمانان اصلي را بگيرند زيرا دشمن در تمامي اين سال هاي بعد از انقلاب سعي کرده با قهرمان سازي هاي بدلي و معرفي آنان به عنوان الگو، ذهن جوانان را از چهره هاي ارزشي تهي کنند.
وي در پايان ضمن مهم ارزيابي کردن تلاش هاي صورت گرفته در راستاي تبيين و ترويج گفتمان جهاد و مقاومت بيان کرد: اگر توانستيم فرهنگ ايثار و شهادت را آن طور که شايسته است توسعه و ترويج کنيم، يقينا نسل حاضر و آينده بيمه خواهند شد و اگر غفلت کرديم و دشمن با استفاده از غفلت ما اهداف خود در جايگزين کردن قهرمانان بدلي به جاي قهرمان اصلي را پياده سازي کند، قطعا دچار خسران مي شويم.

خبر جدید  اسکواش زنان ایران متحول شده است/ آماده رقابت هستیم

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد