10:10:51 - دوشنبه 15 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تخصیص ۳ میلیارد تومان تسهیلات به صنایع دستی خراسان‌شمالی
تخصیص ۳ میلیارد تومان تسهیلات به صنایع دستی خراسان‌شمالی
امسال ۳۵۰ طرح در حوزه صنایع دستی خراسان شمالی در قالب مشاغل خانگی به ارزش سه میلیارد و ۲۴۰ میلیون تومان به بانک ها معرفی شد. به گزارش‌ایلنا، علی عابدی معاون صنایع‌دستی اداره‌کل‌میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان خراسان شمالی گفت: امسال ۳۵۰ طرح در حوزه صنایع دستی در قالب مشاغل خانگی به ارزش سه میلیارد […]

امسال ۳۵۰ طرح در حوزه صنایع دستی خراسان شمالی در قالب مشاغل خانگی به ارزش سه میلیارد و ۲۴۰ میلیون تومان به بانک ها معرفی شد.

به گزارش‌ایلنا، علی عابدی معاون صنایع‌دستی اداره‌کل‌میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان خراسان شمالی گفت: امسال ۳۵۰ طرح در حوزه صنایع دستی در قالب مشاغل خانگی به ارزش سه میلیارد و ۲۴۰ میلیون تومان به بانک ها معرفی شد.

خبر جدید   راز جمجمه کشف شده در اسفراین فاش و قاتل دستگیر شد

عابدی همچنین از آغاز شناسایی ظرفیت‌های طرح اشتغال روستایی صنایع‌دستی در استان خبر داد و افزود: در این طرح روستاهای هدف گردشگری در اولویت قرار دارند.

وی گفت: روستاهای رویین، درکش، اسفیدان و دشت در اولویت ایجاد بازارچه صنایع‌دستی قرار دارند تا علاوه بر ظرفیت جذب گردشگر، فرصت دوره‌های اشتغال جدید نیز ایجاد شود.

خبر جدید  تاکید استاندار بر پرداخت سهم بانک ها برای مشاغل پایدار روستایی و عشایری

معاون صنایع‌دستی استان با بیان اینکه بخش بیشتر صنایع‌دستی خراسان شمالی در حوزه روستایی و عشایری قرار دارد، افزود: طرح هایی که امسال به بانک ها معرفی شد، در حوزه دست بافته های داری، نساجی سنتی، صنایع چرم و چوب است.

در استان خراسان شمالی ۱۵ هزار نفر در ۶۱ رشته صنایع دستی فعال هستند.

خبر جدید  همایش بازرسی و ارتقای سلامت اداری

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد