9:09:43 - چهارشنبه 15 نوامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بیش از یک میلیارد تومان خسارت به زلزله‌زدگان روستاهای خراسان‌شمالی پرداخت شد
بیش از یک میلیارد تومان خسارت به زلزله‌زدگان روستاهای خراسان‌شمالی پرداخت شد
مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری خراسان شمالی از پرداخت بیش از یک میلیارد تومان خسارت به زلزله زدگان روستاهای این استان پرداخت شد. به گزارش ایلنا، مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری خراسان شمالی با بیان اینکه یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان به زلزله زدگان روستایی خراسان شمالی غرامت به صاحبان منازل خسارت دیده در […]

مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری خراسان شمالی از پرداخت بیش از یک میلیارد تومان خسارت به زلزله زدگان روستاهای این استان پرداخت شد.

به گزارش ایلنا، مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری خراسان شمالی با بیان اینکه یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان به زلزله زدگان روستایی خراسان شمالی غرامت به صاحبان منازل خسارت دیده در ۲۵ روستا پرداخت شد، گفت: پرداخت غرامت ها براساس کیفیت یک خانه روستایی پیش از حادثه پرداخت می شود.

خبر جدید  قرآن مایه برکت و سدی در مقابل نفوذ فرهنگی دشمن است

عبدالله قدرتی افزود: دو هزار و ۳۰۰ واحد مسکونی خسارت دیده در ۲۶ روستا مورد ارزیابی کارشناسان قرار گرفت و تاکنون خسارت هزار و ۲۰۰ واحد مسکونی پرداخت شده است و پرداخت‌ها همچنان ادامه دارد.

وی گفت: براساس‌تعهد بیمه و برآورد خسارت وارده به منازل مسکونی در روستاهای حادثه دیده، پرداخت غرامت تا یک ماه آینده به چهار میلیارد تومان افزایش خواهد یافت.

خبر جدید  خطر انقراض کرکس مصری وبالابان درخراسان شمالی

قدرتی با بیان اینکه ۱۰۰ هزار واحد مسکونی روستایی در برابرحوادث غیرمنتظره بیمه شده، از روستاییان خواست برای بیمه منازل خود مشارکت کنند.

زلزله ۲۳ اردیبهشت امسال به حدود پنج هزار واحد مسکونی خراسان شمالی خسارت وارد کرد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد