11:38:32 - شنبه 23 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری جشنواره امتنان از برترین‌های جامعه کار و تولید در خراسان شمالی
برگزاری جشنواره امتنان از برترین‌های جامعه کار و تولید در خراسان شمالی
بیست و نهمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید با هدف تجلیل از کارگران ، گروه های کار و واحدهای نمونه در استان خراسان شمالی برگزار می‌شود. به گزارش خبرگزاری ایلنا، سرپرست مدیریت تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بجنورد از برگزاری بیست و نهمین‌جشنواره امتنان از برترین‌های جامعه کار و تولید در […]

بیست و نهمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید با هدف تجلیل از کارگران ، گروه های کار و واحدهای نمونه در استان خراسان شمالی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، سرپرست مدیریت تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بجنورد از برگزاری بیست و نهمین‌جشنواره امتنان از برترین‌های جامعه کار و تولید در استان خراسان‌شمالی خبر داد و افزود: این جشنواره از ۲۵ آذرماه آغاز و تا ۲۵ دی ماه ادامه خواهد داشت.

خبر جدید  حکم انتصاب شهرداران بجنورد و سنندج امضا شد

 وی تجلیل از کارگران، گروهای کار و واحدهای نمونه را از اهداف برگزاری این جشنواره عنوان کرد.

خوش آینه آدرس سایت سامانه جشنواره www.Emtenan. mcls. gov.ir اعلام کرد و از تمامی کارفرمایان و کارگران مستقر در واحدهای مشمول قانون کار دعوت کرد تا با ثبت نام در سامانه جشنواره امتنان در این رقابت شرکت کنند.

خبر جدید  زلزله بامداد امروز خسارتی نداشت

وی  تصریح کرد : برگزاری جشنواره امتنان هرساله در جهت تقدیر و ارج نهادن به زحمات کارگران و کارفرمایان واحدهای تولیدی و صنعتی در سراسر کشور برگزار می شود.

وی افزود: در این زمینه جامعه کارگری استان خراسان شمالی و شهرستان بجنورد همواره جزء نام آوران این مراسمات فرهنگی بوده اند.

خبر جدید  مقاومت و بصیرت ملت ایران مشتی محکم بر دهان دشمنان نظام است

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد