0:26:41 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برقراری عدالت مهم ترین وظیفه سردفترداران و دفتریاران است
برقراری عدالت مهم ترین وظیفه سردفترداران و دفتریاران است
به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا صالحی بعدازظهر شنبه در مراسم افتتاح کانون سر دفتران و دفتر یاران خراسان شمالی اظهار کرد: نقش سردفترداران و دفتریاران در ایجاد عدالت از این جهت مهم است که در کاهش پرونده های محاکم قضایی تاثیر گذار هستند. صالحی با بیان اینکه موضوعات مرتبط با ثبت اسناد ریشه در برنامه […]

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا صالحی بعدازظهر شنبه در مراسم افتتاح کانون سر دفتران و دفتر یاران خراسان شمالی اظهار کرد: نقش سردفترداران و دفتریاران در ایجاد عدالت از این جهت مهم است که در کاهش پرونده های محاکم قضایی تاثیر گذار هستند.

صالحی با بیان اینکه موضوعات مرتبط با ثبت اسناد ریشه در برنامه ها، معارف و معنویت اسلامی دارد، تصریح کرد: ضرورت دارد سردفترداران و دفتریاران دانش و آگاهی خود را نسبت به معاملات و احکام حقوقی به روز کنند.

خبر جدید  شش پروژه عام المنفعه در شفت به بهره برداری رسید

وی تصریح کرد: موضوع ثبت سند و معامله تنها مربوط به امروز نیست بلکه ریشه در قرآن دارد.

استاندار خراسان شمالی اضافه کرد: در آیه ۲۸۲ سوره بقره به انضباط اقتصادی، تنظیم اسناد، شاهد و چک و سفته اشاره شده است از این رو اگر به این آیه عمل شود شاهد رفع کشمکش ها و سوء ظن ها در جامعه خواهیم بود.

خبر جدید  خشکسالی در حال خشکاندن ریشه عشایر خراسان شمالی

صالحی تاکید کرد: سردفترداران باید در بخش احراز هویت افراد دوطرف سند معامله، احراز هویت سند معامله و حفظ کرامت انسانی را مورد توجه قرار دهند چرا که حفظ کرامت انسانی به معنای با داشتن آگاه کامل از معامله در امر آن دخالت کنیم.

وی بیان کرد: سردفترداران و دفتریاران به عنوان کمک یار دولت می توانند در هدایت کردن طرفین معامله تاثیر گذار باشند.

خبر جدید  پیش بینی وزش باد بسیار شديد برای خراسان شمالی

استاندار خراسان شمالی گفت: سردفترداران و دفتریاران پشتیبانی برای مردم، دولت و نظام محسوب می شوند از این رو انتظار انجام معاملاتی مشخص، شفاف و رضایتمند را داریم.

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد