1:02:53 - جمعه 1 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بجنورد| هیچ افزایش قیمتی در خدمات گردشگری نوروز ۹۸ نداریم
بجنورد| هیچ افزایش قیمتی در خدمات گردشگری نوروز ۹۸ نداریم
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی گفت: هیچ افزایش قیمتی در خدمات گردشگری در نوروز ۹۸ نداریم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بجنورد، ولی تیموری شامگاه پنجشنبه در نشست کارگروه ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی خراسان شمالی اظهار داشت: در ستاد ملی هماهنگی خدمات سفر برای یک کار گروهی در حوزه گردشگری در حال تمرین و ممارست هست.

وی افزود: ستاد سفر بهعنوان ستادی دائمی فعالیت میکند و بر اساس مصوبه هیات وزیران شکل گرفته و منحصر به نوروز یا تابتان نیست. خروجی این ستاد خدمت است و همه در حال کار و تلاش هستیم تا خدمتی را به بهترین شکل به مردم ارائه دهیم.

خبر جدید  بجنورد| ۴۰ برنامه به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی برگزار می‌شود

معاون سازمان میراث فرهنگی استان گفت: در ایام تعطیلات نوروز مطابقت خوبی با فصل گردشگری بینالمللی دارد که اهمیت کار را بیشتر نشان میدهد. تطابق دو فصل گردشگری داخلی و بینالمللی نیاز به خدمات ویژه و هماهنگی بین دستگاهی را بیشتر میکند.

تیموری با اشاره به شاخصهای استان خراسان شمالی گفت: میزبانی در استان خراسان شمالی اهمیتی دو چندان دارد چرا که اینجا هم در خدمت مسافران هستیم و هم به زائران حرم رضوی خدمت میکنیم که این موضوع بسیار مهم بوده و اهمیت گردشگری در استان را چند برابر میکند.

وی ادامه داد: خروجی و پیام این ستاد به مردم این است که در ایام سفر تنها نیستند و از امنیت جاده و شهرها تا خدمات در مراکز خدماتی مهیا شده است تا مردم سفرهای خوبی داشته باشند. ایام نوروز بهترین فرصت برای تزریق امید به جامعه است.

خبر جدید  نقاشی سفید برف بر طبیعت خراسان شمالی به روایت تصویر

رئیس ستادمرکزی خدمات و هماهنگی سفر کشور تصریح کرد: آمادگی صد درصدی در استان را برای میزبانی را اعلام کنید. نظارتها در این ایام باید بیشتر باشد و باید با مراقبتهای ویژه جلوی سودجویان را گرفته و مشکلات مردم را حل کنیم. تشدید نظارتها در این ایام اهمیت ویژهای دارد.

تیموری بیان داشت: در این ایام اعضای ستاد تسهیلات سفر باید در موضع خدمت خود به نحوی که به مردم اطلاعرسانی شده حضور داشته باشند. علایم راهنمایی و معرفی گردشگاهها در استان نیازمند توجه ویژه استچرا که کمبود آن در محورهای استان مشهود است.

خبر جدید  خراسان شمالی| رتبه دورقمی بانک‌ها در تسهیلات اشتغال‌زایی قابل قبول نیست

وی ادامه داد: جاذبهها و مراکز خدمات استان به خوبی معرفی نشدهاند و در این بعد باید توجه بیشتری شود. همچنین شمارهها و سامانه های مرتبط با ستاد تسهیلات سفر باید در نقاط مورد نظر و تفرجگاههای استان در معرض دید مسافران قرار بگیرد.

معاون سازمان میراث فرهنگی در پایان تاکید کرد: هیچگونه افزایش نرخی در حوزه خدمات گردشگری در ایام نوروز اعمال نمیشود و امیدواریم با این موضوع در ایام نوروز انگیزهای برای سفر مردم وجود داشته باشد.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد