15:17:02 - سه‌شنبه 30 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ایجاد اندیشکده‌های سلامت در استان
ایجاد اندیشکده‌های سلامت در استان
معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از ایجاد اندیشکده‌های سلامت در استان خبر داد. دکتر محسن شهریاری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، گفت: در این اندیشکده از اندیشمندان و افرادی که در حوزه سلامت صاحب فکر و نظر هستند استفاده می شود و نظرات و ایده های آنان برای خودمراقبتی مردم و […]

معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از ایجاد اندیشکده‌های سلامت در استان خبر داد.

دکتر محسن شهریاری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، گفت: در این اندیشکده از اندیشمندان و افرادی که در حوزه سلامت صاحب فکر و نظر هستند استفاده می شود و نظرات و ایده های آنان برای خودمراقبتی مردم و سلامت آن ها استفاده می شود.

خبر جدید  بیش از ۲ هزار مرغ از چرخه مصرف انسانی در بجنورد خارج شد

وی افزود: در حقیقت در این اندیشکده خوراک فکری درخصوص خودمراقبتی برای مردم ایجاد می شود.

شهریاری با اشاره به اینکه تاکنون درخصوص خودمراقبتی مردم از خود، کمتر توجه شده است، ادامه داد: قرار بر این است تا در این معاونت برنامه ریزی های لازم در این رابطه انجام شود و نقش مردم در سلامت نیز پررنگ تر شود.

خبر جدید  شکل گیری ۴۵۰ تعاونی جدید به مدت ۱ سال در خراسان رضوی

وی با اشاره به اینکه وزارت بهداشت ۲۵ درصد متولی سلامت است و مابقی آن بر عهده سایر نهادهاست، اظهار کرد: درصدد هستیم تا با پیگیری های انجام شده نقش آن ها را نیز در خودمراقبتی مردم از سلامت پررنگ تر کنیم.

این مقام مسئول تصریح کرد: ایجاد خانه های سلامت در محله ها و به دنبال آن ارتقاء این خانه ها به مجمع سلامت از دیگر اقداماتی است که برای رسیدن به این هدف در حال انجام است.

خبر جدید  نواخته شدن زنگ نیکوکاری در مدارس

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد