14:14:10 - یکشنبه 12 نوامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انتخاب یک زن اهل سنت به عنوان دهیار در خراسان شمالی
انتخاب یک زن اهل سنت به عنوان دهیار در خراسان شمالی
طاهره محمدی زن جوان اهل سنت به عنوان دهیار روستای چال تلپک از توابع بخش جرگلان شهرستان راز وجرگلان منصوب شد. به گزارش ایلنا،حکم طاهره محمدی بانوی جوان اهل سنت توسط بخشدار جرگلان صادر شده است و او به عنوان دهیار روستای چال تلپک از توابع بخش جرگلان شهرستان مرزی راز و جرگلان کار خود […]

طاهره محمدی زن جوان اهل سنت به عنوان دهیار روستای چال تلپک از توابع بخش جرگلان شهرستان راز وجرگلان منصوب شد.

به گزارش ایلنا،حکم طاهره محمدی بانوی جوان اهل سنت توسط بخشدار جرگلان صادر شده است و او به عنوان دهیار روستای چال تلپک از توابع بخش جرگلان شهرستان مرزی راز و جرگلان کار خود را آغاز می کند.

خبر جدید  ذبح 4 ميليون قطعه مرغ در کشتارگاه هاي صنعتي خراسان شمالي

روز گذشته نیز حکم زینب جهان مطاع به عنوان نخستین بانوی بخشدار در استان خراسان‌شمالی توسط محمد رضا صالحی استاندار صادر شد.

پیش از این در بازدید استاندار خراسان‌شمالی از غرفه ایلنا در نمایشگاه مطبوعات، محمدرضا صالحی وعده داده بود روند انتصاب نخبگان اهل سنت و ترکمن در مسئولیت‌های مهم استان خراسان شمالی سرعت خواهد گرفت.

خبر جدید  زلزله ۴.۴ ریشتری اسفراین

قریب ۹۰ دهیار زن در خراسان شمالی منصوب شده اند اما این نخستین بار است که یک بانوی جوان اهل سنت به عنوان دهیار منصوب می شود.

روز گذشته هم طی حکمی از سوی محمد رضا صالحی استاندار خراسان شمالی، زینب جهان مطاع  به عنوان اولین بانوی بخشدار در تاریخ تاسیس این استان منصوب شد.

خبر جدید  کسب دو مدال تاریخی مسابقات آسیایی توسط نمایندگان خراسان‌شمالی

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد