17:33:23 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امید به آینده برای نسل جوان و نوجوان ضروری است
امید به آینده برای نسل جوان و نوجوان ضروری است
به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا صالحی پیش از ظهر پنج شنبه در آئین افتتاح پارک مادر و کودک با بیان اینکه باید فضایی شاد برای کودکان و نوجوانان فراهم کرد، اظهار کرد: کودکان، نوجوانان و جوانان آینده سازان کشور بوده از این رو نباید ناامیدی از آینده برای آنان ایجاد کرد. صالحی افزود: افرادی که […]

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا صالحی پیش از ظهر پنج شنبه در آئین افتتاح پارک مادر و کودک با بیان اینکه باید فضایی شاد برای کودکان و نوجوانان فراهم کرد، اظهار کرد: کودکان، نوجوانان و جوانان آینده سازان کشور بوده از این رو نباید ناامیدی از آینده برای آنان ایجاد کرد.

صالحی افزود: افرادی که ناامیدی و رعب و وحشت را در جامعه به وجود می آورند، مدیون نسل آینده هستند و باید پاسخگو باشند.

خبر جدید  دشمن شناسی وظیفه تمام اقشار جامعه است

وی در ادامه به افتتاح پارک مادر و کودک اشاره و تصریح کرد: براساس هدف گذاری های انجام شده علاوه بر داشتن پارک بانوان در هر شهرستان باید برای ایجاد پارک مادر و کودک نیز برنامه ریزی شود.

استاندار خراسان شمالی با بیان اینکه آینده کشور به دست کودکان، نوجوانان و جوانان رقم می خورد، اظهار کرد: تمامی امکانات و مسئولیت های اکنون ما امانت نسل آینده است که باید به خوبی از آن صیانت و به دست آنان بسپاریم.

صالحی گفت: علاوه بر تجهیزات اداری وقت مدیران نیز  بیت المال بوده و به عنوان حق الناسی است که باید برای خدمت به مردم از آن استفاده کرد.

خبر جدید  تجهیز سالن های ورزشی 25 روستای خراسان شمالی

وی همچنین بجنورد را شهر دوستدار کودک معرفی کرد و افزود: شهر دوستدار کودک باید به گونه ای باشد که طراوات و شادابی در جامعه احساس شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد