11:31:14 - سه‌شنبه 30 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اعزام تیم پزشکی به روستای آرمودآقاجی فاروج توسط بسیج سازندگی
اعزام تیم پزشکی به روستای آرمودآقاجی فاروج توسط بسیج سازندگی
بسیج سازندگی شهرستان فاروج تیم پزشکی به روستای آرمودآقاجی از دهستان سنگر اعزام کرد.     به گزارش خبرگزاری بسیج؛ به همت بسیج سازندگی شهرستان فاروج و بسیج جامعه پزشکی، تیم پزشکی شامل ویزیت و داروی رایگان به همراه مشاوره خانواده به روستای آرمود اعزام شد. مهدی صنعتی مسئول بسیج سازندگی ناحیه فاروج هدف از […]

بسیج سازندگی شهرستان فاروج تیم پزشکی به روستای آرمودآقاجی از دهستان سنگر اعزام کرد.

 

 

به گزارش خبرگزاری بسیج؛ به همت بسیج سازندگی شهرستان فاروج و بسیج جامعه پزشکی، تیم پزشکی شامل ویزیت و داروی رایگان به همراه مشاوره خانواده به روستای آرمود اعزام شد.

مهدی صنعتی مسئول بسیج سازندگی ناحیه فاروج هدف از اعزام تیم پزشکی را رفع محرومیت و ارائه خدمات پزشکی-درمانی رایگان به روستائیان دانست.

خبر جدید  محفل انس با قرآن در پایگاه کوثرروستای پشنده راز و جرگلان برگزار شد

صنعتی عنوان کرد: با توجه به نبود خانه بهداشت و خدمات درمانی در روستا و هماهنگی که با بسیج جامعه پزشکی  شده بود این تیم متشکل از دکتر،دارویار،پرستار و مشاوره خانواده به منطقه اعزام گردید و خدمات ویزیت، دارو و مشاوره رایگان انجام شد.

وی افزود: از ابتدای سال تاکنون ۷ تیم پزشکی اعزام شده که تا پایان سال ۲ تیم پزشکی دیگر یکی در روستاهای دورافتاده شهرستان بدون خانه بهداشت و دیگری در تیتکانلو در راستای طرح کرامت برای بهبود یافتگان و خانواده هایشان انجام می گردد.

خبر جدید  برگزاری نشست بصیرتی در شهرستان گرمه

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد