7:22:31 - شنبه 14 اکتبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آسیب‌های اجتماعی فضای مجازی در خراسان شمالی رو به افزایش است
آسیب‌های اجتماعی فضای مجازی در خراسان شمالی رو به افزایش است
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان شمالی از افزایش آسیب‌های اجتماعی ناشی از فضای مجازی در استان خبرداد و گفت: راهکار مقابله با آسیب‌های فضازی مجازی٬ تقویت ایمان و باورهای دینی است. شعار سال: محمد مهدی نجفی زاده  با اشاره به برگزاری نشست تخصصی «صیانت از کودکان آنلاین» اظهار داشت: سفر رهبر معظم انقلاب به […]

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان شمالی از افزایش آسیب‌های اجتماعی ناشی از فضای مجازی در استان خبرداد و گفت: راهکار مقابله با آسیب‌های فضازی مجازی٬ تقویت ایمان و باورهای دینی است.

شعار سال: محمد مهدی نجفی زاده  با اشاره به برگزاری نشست تخصصی «صیانت از کودکان آنلاین» اظهار داشت: سفر رهبر معظم انقلاب به استان باعث شد که خراسان شمالی از نظر اقتصادی و توسعه‌ای ۲۰ سال جلوتر برود و نهضت بزرگ فرهنگی و سبک زندگی اسلامی در استان ترویج شد.

وی با اشاره به راهکارهای نظام اسلامی برای تقویت سبک زندگی اسلامی و جلوگیری از بروز آسیب‌های اجتماعی افزود: اهمیت فضای مجازی به اندازه خود انقلاب است زیرا فضازی مجازی بنیان خانواده مذهبی ایرانی و جامعه اسلامی را به خطر می‌اندازد.

خبر جدید  جیب دامداران برای خرید علوفه خالی است

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان شمالی با اشاره وظیفه دستگاه‌های فرهنگی در استان گفت: آسیب‌های اجتماعی در تلگرام و فضای مجازی در خراسان شمالی رو به افزایش است که اگر دستگاه‌های فرهنگی هم طراز با انقلاب وظیفه خود را درست انجام بدهند٬ آسیب های‌ناشی از فضای مجازی کم می‌شود.

نجفی زاده افزود: دشمن از بسترهایی که در فضای مجازی است علیه جمهوری اسلامی ایران استفاده می‌کند و این موضوع باعث نگرانی خانواده‌ها برای تربیت فرزندانشان شده است. متاسفانه در فضای مجازی دشمن سنگرهایی را فتح کرده و تربیت کودکان را به سمت آموزه‌های غربی سوق داده است.

وی اظهار داشت: امروزه خطر فضای مجازی مسئولان را هم درگیر خود کرده است و توصیه رهبری برای اهمیت دادن به فضای مجازی و رصد آن٬ نشان می‌دهد که دشمن فضای مجازی را در دست گرفته است.

خبر جدید  دولت می‌خواهد ۲ برابر پارسال از صندوق توسعه برداشت کند

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان با بیان انکه رصد و پایش فضای مجازی برای مراقبت از خانواده‌ها امری ضروری است٬ تصریح کرد: سیستم دفاعی کشور نیز باید به سمت فضای مجازی حرکت کند. اگر ۵۰ درصد فعالیت‌های خود را برای مقابله با مفاسد و خطرهای فضای مجازی صرف می‌کردیم ٬ هم‌اکنون بسیاری از مشکلات بوجود نمی‌آمد.

نجفی زاده با اشاره به نکات مثبت فضای مجازی بیان کرد: سازمان‌دهی گروه‌های انقلابی، انتشار سریع اخبار، افزایش قدرت تحلیل ، امکان عبور از مرزهای جغرافیایی و توسعه اخلاق جمعی از ویژگی های خوب این محیط است. هم‌چنین٬ هدف قرار دادن بنیان خانواده، رواج زندگی غربی، تبلیغات ضد دینی و شبهه وارد کردن به مسائل دینی مهم‌ترین آسیب‌های فضای مجازی است.

خبر جدید  14 دانش آموز اسفراین دچار مسمومیت غذایی شدند

وی در پایان تصریح کرد: راهکار مقابله با خطرات فضای مجازی٬ تقویت نسخه بروز شده ایمان و باورهای دینی است و باید به فرزندامان لذت دین را همراه با آتش به اختیار بودن بیاموزیم. مسئولان وابسته به دولت در جبهه فرهنگی نتوانسته‌اند فعالیتی را انجام دهند و باید در این زمینه بیش از پیش تلاش کنیم.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار ۲۱ مهر ۹۶، کدمطلب:۱۵۴۳۵۴۵، www.tasnimnews.com

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد